Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Přísaha krve, Odkaz černé dýky 2, J. R. Ward

Ward J. R.: Odkaz černé dýky 2 - Přísaha krve

Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní tragédie. Když jistá aristokratka potřebuje osobního strážce, Axe tu práci přijme, ačkoliv není připravený na živočišnou přitažlivost, jež vzplane mezi ním a tou, kterou se zapřisáhne ochraňovat.

Pro Elise, otřesenou vraždou, k níž došlo v její rodině, je Axeovo nebezpečné kouzlo lákavé – a možná ji má i rozptýlit v jejím žalu. Jak ale vztah mezi nimi sílí a fyzická přitažlivost přerůstá v něco mnohem zásadnějšího, zmocňují se Axe obavy, že jeho tajemství a týrané svědomí je od sebe odtrhnou.

Rhage, bratr s největším srdcem, ví o sebetrýzni všechno. Chce Axeovi pomoct naplno využít jeho potenciál. Když ale nečekaný příchozí ohrozí novou rodinu Rhage a Mary, ocitne se sám znovu ve víru boje proti osudu, který chce zničit to, co je mu nejvíc drahé.

Axeova minulost vyjde najevo, osud se obrací proti Rhageovi a oba muži si musí sáhnout na dno – a modlit se, aby pro ně světlem na konci temnoty nebyl hněv, ale láska.

  • J. R. Ward: Přísaha krve (Odkaz černé dýky 2)
  • Baronet, 2017
  • překlad: Jana Pacnerová
  • obálka: Emil Křižka
  • 444 stran, 341 Kč (v e-shopu Fantasye již za 379 Kč)
31. srpna 2017, J. R. Ward

Odkaz černé dýky 2 - Přísaha krve

Odkaz černé dýky 2 - Přísaha krve
Vložit do pytle na zboží  Koupit 379 Kč 341 Kč