Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do pátku 11.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 14.12. na účtu.

Pravidla hry, Upíři z Chicaga 7, Chloe Neill

Neill Chloe: Upíři z Chicaga 7 - Pravidla hry

Ve věku sedmadvaceti let se Merit stala upírkou, která se umí ohánět mečem. Od té doby se stihla stát Ochránkyní Domu, přihlížela, jak Chicago málem lehlo popelem, a viděla svého Mistra zemřít a opět povstat z mrtvých. Nyní projde její odvaha – i její meč – zkouškou dosud nevídanou.

Začne to v okamžiku, kdy dva Zbloudilí upíři zmizí beze stopy. Někdo si vybral krvesaje z Chicaga za cíl a další obětí se může stát kdokoli. Merit a její Mistr – několik staletí starý Ethan Sullivan – si musí pospíšit, aby zabránili dalším zmizením, neboť jejich Dům je v nebezpečí.

Při rozplétání sítě tajných aliancí a pradávných tajemství zjišťují, že jejich nepřítel je někdo mnohem bližší a mocnější, než si kdy představovali.

  • Chloe Neill: Pravidla hry (Upíři z Chicaga 7)
  • FANTOM Print, 2017
  • překlad: Petra Kubašková
  • obálka: Tony Mauro
  • 256 stran, 289 Kč (v e-shopu Fantasye již za 202 Kč)
17. března 2017, Chloe Neill

Upíři z Chicaga 7 - Pravidla hry

Upíři z Chicaga 7 - Pravidla hry
Vložit do pytle na zboží  Koupit 289 Kč 202 Kč