Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Poslední smrtelné pouto, Kronika Netesaného trůnu 3, Brian Staveley

Staveley Brian: Kronika Netesaného trůnu 3 - Poslední smrtelné pouto

Kronika Netesaného trůnu vrcholí třetím a posledním románem. Trilogie, která začala Císařovými čepelemi a pokračovala Prozřetelností ohně, dospěla k epickému závěru, zatímco říši Annur zachvátila válka.

Starodávní csestriim jsou zpět, aby dokončili svou čistku lidstva; armády pochodují na hlavní město; líchové, osamocené bytosti, které čerpají moc z přírody a živí tak své neobyčejné schopnosti, hrají na všechny strany, aby ovlivnili výsledek války; vrtošiví bohové kráčejí po zemi v přestrojení za lidi a sledují své vlastní cíle. A třem císařským sourozencům v samém srdci toho všeho – Valynovi, Adare a Kadenovi – je jasné, že i kdyby přežili zkázu, jež hrozí jejich světu, stejně se jim možná nepodaří sjednotit své protichůdné představy o budoucnosti.

  • Brian Staveley: Poslední smrtelné pouto (Kronika Netesaného trůnu 3)
  • FANTOM Print, 2017
  • Překlad: Petra Kubašková
  • Obálka: Dorothea Bylica
  • 640 stran, 449 Kč (v e-shopu Fantasye již za 314 Kč)
12. prosince 2017, Brian Staveley

Kronika Netesaného trůnu 3 - Poslední smrtelné pouto

Kronika Netesaného trůnu 3 - Poslední smrtelné pouto
Vložit do pytle na zboží  Koupit 449 Kč 314 Kč