Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Odhalení, Mass Effect 1, Jeremy Barlow

Jeremy Barlow : Mass Effect 01: Odhalení

Turianská Hierarchie podezřívá Andromeda Initiative, že k dosažení svých ambiciózních cílů využívá zakázanou gethskou technologii. Turiané tedy vyšlou loajálního vojáka Tirana Kandrose, aby organizaci infiltroval, odhalil pravdu, a když to bude nutné, sabotoval Initiative zevnitř.

Kandros se spolu se svou parťačkou, impozantní a strach nahánějící Lunou Shanksovou, vydává na misi, jejímž účelem je najít ztraceného kvarianského vědce, který je klíčem k odhalení největších tajemství Andromeda Initiative. Ani jeden však netuší, že Kvarianovi je v patách také salarianský žoldák disponující nebezpečnými a neslýchanými biotickými schopnostmi – a ten se nezastaví před ničím, aby svou oběť dostihl.

Pokračování jedné z nejúspěšnějších herních sérií. Další dobrodružství přímo z pera tvůrců herního Mass Effectu.

  • Jeremy Barlow: Odhalení (Mass Effect 1)
  • Crew, 2018
  • Překlad: Zuzana Komprdová
  • 104 stran, 249 Kč (v e-shopu Fantasye již za 224 Kč)
9. března, Jeremy Barlow

Mass Effect 01: Odhalení

Mass Effect 01: Odhalení
Vložit do pytle na zboží  Koupit 249 Kč 224 Kč