Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Hořké sousto, Upíři z Chicaga 8, Chloe Neill

Neill Chloe: Upíři z Chicaga 8 - Hořké sousto

Merit je upírkou pouze krátce, ale už si užila trablů, že by to vydalo na celý život. Ona a její Mistr, několik staletí starý Ethan Sullivan, znovu a znovu riskují životy, aby zachránili město, jež milují. Ne každý v Chicagu jim však tu lásku oplácí.

Po městě propukají pouliční bouře zaměřené proti upírům a zasahují je tam, kde je to bolí nejvíc. Skupina chuligánů vyzbrojená zápalnými lahvemi a hluboce zakořeněnou nenávistí dělá všechno proto, aby upíry vymetla z Větrného města stůj co stůj.

Merit a její spojenci potřebují urychleně vypátrat, kdo stojí za těmito útoky, kdo se stane příštím terčem a zda existuje způsob, jak zabránit nesmyslné destrukci. Bitva o Chicago začala a Merit dochází čas.

  • Chloe Neill: Hořké sousto (Upíři z Chicaga 8)
  • FANTOM Print, 2017
  • Překlad: Petra Kubašková
  • Obálka: Tony Mauro
  • 255 stran, 299 Kč (v e-shopu Fantasye již za 209 Kč)
2. února, Chloe Neill

Upíři z Chicaga 8 - Hořké sousto

Upíři z Chicaga 8 - Hořké sousto
Vložit do pytle na zboží  Koupit 299 Kč 209 Kč