Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Grunge, Paměti lovce monster 1, Larry Correia, John Ringo

Correia Larry & Ringo John: Paměti lovce monster 1 - Grunge

Vydejte se zpátky do osmdesátých let, do zlatých časů lovení monster, kdy v Bílém domě seděl Ronald Reagan, Ray a Susan Shacklefordovi patřili k nejlepším lovcům a sushi v Seattlu se ještě dalo jíst.

Když byl svobodník Oliver Chadwick Gardenier zabit při bombovém útoku v Bejrútu, někdo, kdo možná byl svatý Petr, mu dal na výběr – pojď do nebe, kde je to pěkné, ale trochu nudné, nebo se vrať na Zemi. Šéf pro tebe má úkol, jen musíš najít znamení. Chad si jako správný mariňák vybral další misi.

Bohužel, tím znamením má být číslo 57, které je i na každé druhé láhvi s kečupem. Bohudík, součásti mise byla i práce ve společnosti, která se jmenuje Lovci monster. Tam Chada naučili, jak se správně oblékat na jogging (nenápadná zbroj a větší počet zbraní), jak navazovat kontakty v jakuze a proč není dobrý nápad vtipkovat před trolly o kozlech, a pak ho poslali chránit lidi před vším, co se je (nejen) v noci snaží sežrat.

A pak už šlo všechno jenom z kopce.

  • Larry Correia, John Ringo: Grunge (Paměti lovce monster 1)
  • FANTOM Print, 2017
  • překlad: Jakub Mařík
  • obálka: Petr Willert
  • 336 stran, 299 Kč (v e-shopu Fantasye již za 209 Kč)
20. dubna 2017, Larry Correia, John Ringo

Paměti lovce monster 1 - Grunge

Paměti lovce monster 1 - Grunge
299 Kč 209 Kč