Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Dvě místa na slunci, Poutníci 2, Becky Chambersová

Chambersová Becky: Poutníci 02: Dvě místa na slunci

Volné pokračování space opery Dlouhá cesta na malou, rozzlobenou planetu. Kdysi byla Lovelace jen nehmatatelnou umělou inteligencí na tunelářské lodi. Po zhroucení a restartu lodního systému se však probouzí v umělém těle. Nic si nepamatuje, a přesto musí začít žít ve světě, kde je sama její existence nezákonná.

Technička Chilli, která spolu se svými kolegy pro Lovelacinu záchranu nasadila krk, je odhodlaná jí se životem v neznámém světě pomáhat. S novými začátky má Chilli totiž vlastní bohaté zkušenosti.

Chilli a Lovey společně zjistí, že i přes nezměrnou velikost galaxie v ní pro osamění není místo.

Román Dvě místa na slunci se bude líbit fanouškům seriálu Firefly, Josse Whedona, filmové ságy Star Wars a hry Mass Effect.

  • Becky Chambersová: Dvě místa na slunci (Poutníci 2)
  • Host, 2017
  • Překlad: Lucie Bregantová
  • Obálka: Pergamen
  • 440 stran, 379 Kč (v e-shopu Fantasye již za 341 Kč)
17. listopadu, Becky Chambersová

Poutníci 02: Dvě místa na slunci

Poutníci 02: Dvě místa na slunci
Vložit do pytle na zboží  Koupit 379 Kč 341 Kč