Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Brno se dočká prvního CONCE,

conec-2013-letak

Na dálném východě, ve městě zvaném Brno, koná se od 15. do 18. srpna 2013 první ze série vícedenních conů fantastiky s názvem CONEC. Pro všechny fandy fantastiky se ve výše uvedených dnech otevírají prostory základní školy v Botanické ulici. Programové linie slibují klasickou fantasy, sci-fi, seriály, Orientcon, Manifest fantastiky, deskové hry, LARPY anebo šermířské souboje a další podobné bonusy. Při registrace předem se vstupné na čtyřdenní akci pohybuje kolem 350 Kč, vstupenka na místě okolo 400 Kč. K tomu je účastníkovi přislíbena možnost výběru kombinace dnů, během nichž se CONCE chce zúčastnit. Více informací na webových stránkách conu con-ec.cz anebo na facebooku.

A důvody, proč se vypravit zrovna na CONEC? Pořadatelé jich vyjmenovávají hned několik…

  • Kvalitní program – Přednášky proházejí dopředu schvalováním a připomínkami orgů.
  • Nonstop con – Con bude otevřený i přes noc, nikdo vás z něj nebude vyhazovat, i přes noc poběží v určité míře program – komorní LARPy, deskové hry, RPG nebo některé přednášky. Spaní na místě ve spacáku je v ceně.
  • Kamarádská atmosféra, tolerance a otevřenost – Con je tu pro vás, abyste se bavili, orgové, aby vám pomáhali.
  • Hry a soutěže – Kromě toho, že si na conu můžete leccos zahrát (deskové hry, RPG, LARP), budou probíhat také kvízy a soutěže, ve kterých můžete vyhrát různé pěkné ceny.
  • Obchůdky – Na místě budou stánky s deskovkami, prodejci knih a komiksů, plackostánek, trička ze seriálů, steampunk obchod a jiné krámky.
  • Dobré občerstvení – Na conu bude profesionální čajovna a dýmkárna, kafekára, pivo z Brněnského domácího pivovaru Magistr či domácí utopenci.
7. srpna 2013, Jakub Gergela

Diskuze k článku

Žádný příspěvek.

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).