Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Batman – Květy zla , Scott Snyder, James Tynion IV

Scott Snyder, James Tynion IV: Batman: Květy zla (brož.)

Bruce Wayne má takřka dokonalý život. Je zamilován do úžasné ženy, po jejímž boku pracuje den co den v jednom z gothamských center pro mládež, kde pomáhá dětem svého milovaného města. Poté, co bezmála zemřel při posledním Jokerově útoku, má jeho paměť mezery, i přesto ale nepochybuje o tom, že takhle šťastný ještě nikdy nebyl.

A přesto… čas od času cítí, jako by byl přitahován zpět k jinému životu. Na pozadí jeho chybějícího příběhu je napůl zapomenutá minulost, naplněná násilím a temnotou, ale i něčím grandiózním.

Bruce Wayne volá zpátky. Pokud se však vrátí ke své minulosti, co se stane s tím dokonalým, šťastným životem, který si vybudoval?

  • Scott Snyder, James Tynion IV: Batman – Květy zla
  • Crew, 2018
  • Překlad: Darek Šmíd
  • Obálka: Greg Capullo, Danny Miki, Fco Plascencia
  • 200 stran, 499 Kč brožovaná, 739 Kč pevná vazba (v e-shopu Fantasye již za 449 Kč a 665 Kč)
18. února, Scott Snyder, James Tynion IV

Batman: Květy zla (brož.)

Batman: Květy zla (brož.)
Vložit do pytle na zboží  Koupit 499 Kč 449 Kč

Batman: Květy zla (váz.)

Batman: Květy zla (váz.)
Vložit do pytle na zboží  Koupit 739 Kč 665 Kč