Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

2075 Osaka Underground vás chce obnažit až na neotitanové kosti!,

2075 Osaka Underground - vizuál

Pražský YES CLUB spojí v sobotu 30. ledna japonskou hudební elektroniku s cyberpunkovou atmosférou Matrixu či jeho animovaného předobrazu Ghost in the Shell. Tohle je Osaka budoucnosti, v jejímž dešti umírají podivíni i překrásní androidi jako ve scénách z Blade Runnera! Vstupte.

„Potřetí se vracíme s hudebně-příběhovým projektem, který spojuje věci u nás málo časté. Scéna fanoušků japonské muziky je zatím mladá a nepočetná, ale chceme ji otevřít širšímu publiku a ukázat směry a proudy, které si J-popem odkojené obecenstvo se Zemí vycházejícího slunce spojuje málokdy,“ zvou organizátoři. Mezi DJ večera budou patřit DJ Aisling známá glitch-hopem, zástupce drum’n‘bass DJ Ishimura a DJ JDC, resident DJ parties pořádaných serverem AsianStyle.cz.

„Zároveň se chystáme vše obléct do vizuálního cyberpunkového hávu, který západní kulturou prorůstá už od příznačného roku 1984, kdy William Gibson na nic netušící fany vypustil svého Neuromancera,“ tvrdí pořadatelé.

Celá akce začíná ve 21:00, vstupné stojí 90 Kč a díky důrazu na cyberpunk budou mít cosplayeři slevu na vstupném o 20 Kč.

„Stalkujte nás na našem shadowrunnerském kanálu na Facebooku ,“ dodávají organizátoři.

19. ledna 2015,

Diskuze k článku

Žádný příspěvek.

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).