Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Jidáš 1 - Děti Jidášovy, Heitz Markus

Heitz Markus: Děti Jidášovy
Název:   Jidáš 1 - Děti Jidášovy
Autor:   Heitz Markus
Žánr:   horor
Série:   Jidáš (1)
Počet stran:   384
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Svatava Kretková
ISBN:   978-80-7398-257-7

Běžná cena:   299 Kč
Naše cena:   149 Kč
Sleva:   150 Kč, 50%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

TEMNÉ TAJEMSTVÍ OBESTÍRÁ SPOLEČENSTVÍ VĚDCŮ A UPÍRŮ… Markus Heitz neplní stránky slovy, nýbrž návykovou látkou!

Markus Heitz je fenoménem nejen na naší, ale také na své domovské, německé scéně. Na co tenhle enigmatický autor sáhne, to se promění v úspěch. Nakonec, posuďte sami…

Když se v souvislosti s šílenstvím kolem filmové trilogie Pán prstenů rozjela u našich západních sousedů řada opulentních sérií, které spojovaly klasické fantasy rasy, byl to právě Markus Heitz, který se svými Trpaslíky opanoval žebříčky nejen žánrových bestsellerů.

A přestože mohl hrát na trpaslickou jistotu donekonečna, rozhodl se pro vykročení jiným směrem. Do míst, kde vládne temnota, kde zlo je skrz na skrz zkažené a kde osud světa visí na vlásku těch nejnepravděpo­dobnějších hrdinů. Markus Heitz se tak nesmazatelně zapsal i do subžánru historického temného thrilleru a to hned několika knihami na různá témata.

Působivý kontrast

Počínaje vlkodlaky v románové dvojici Ritus a Sanctum (která je u nás již několik let beznadějně vyprodaná), přes démony v neméně úspěšných Krvavých branách až po upírskou trilogii Jidáš, jejíž první svazek u nás právě vydává nakladatelství FANTOM Print.

A nebyl by to Heitz, aby klasické upíří téma nepojal po svém. Proto se v zápiscích tajemné ženy jménem Sia vydáváme opět přes propast času až do druhé poloviny sedmnáctého století. Právě tady začíná příběh dívky Skylly, která se zapletla s mocným spolkem Dětí Jidášových…

Vědci a upíři – jen máloco zní tak kontrastně jako tato dvě slova. A právě na tomto netradičním motivu staví Heitz svůj román. Láska, zrada, přátelství se tu proplétají s touhou po moci, vědění a ovládnutí světa. S touhou po krvi… Jak říká kronikářka Sia: „Znám melodii života. Zřídkakdy se mění, a když přece, většinou to nevěstí nic dobrého.“ Anotace:

Být mladá, krásná, zdravá – a to navěky. Co zní mnohým jako sen, stalo se už pro Siu dávno prokletím. Touží jen po jednom: usnout a nikdy se nemuset znovu probudit. Ale to nesmí. Příliš velká je vina, kterou vložila na svá bedra, příliš velká je zodpovědnost, kterou má vůči lidstvu. A ještě něco jiného ji pronásleduje: vzpomínka na jednu zvláštní dívku. Aby Sia otupila svou bolest, zaznamenává za dlouhých, osamělých nocí Skyllin příběh. Ten začíná v roce 1670 a je nerozlučně spjatý s temnými pletichami Dětí Jidášových, mocného spolku vědců – a upírů!Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 149 Kč
 174 Kč
 139 Kč
 181 Kč
 237 Kč
 195 Kč
 169 Kč
 159 Kč
 249 Kč
 272 Kč
 565 Kč
 146 Kč