Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Seznam přání

Seznam přání slouží registrovaným uživatelům k informaci o stavu zboží, které zatím není možné objednat. Typickým příkladem je knížka, jejíž vydání se očekává v průběhu několika dní. Informace o ní jsou, knížka je proto přidána na stránku, kde se o ní může diskutovat. Zatím ji ale není možné objednat, přesný termín vydání není nikdy zcela přesný a každá objednávka „neexistujícího zboží“ (hlavně placená předem) by byla neférová. V takovéto situaci pomůže seznam přání, označovaný na anglicky mluvících stránkách jako wishlist.

  • Pokud jste přihlášeni, u zboží, které není možné objednat, ale je možné vložit je do seznamu přání, se objeví ikonka seznamu přání.
  • Kliknutím na ikonu se zboží vloží do seznamu a ve vašem menu (vpravo nahoře) se zobrazí číslo informující o počtu položek v seznamu přání.
  • Do svého seznamu se dostanete kliknutím na položku v menu, „seznam přání“, zde můžete knihu v seznamu deaktivovat (nebudete o ní dostávat informace, ale zůstane v seznamu – pro strýčka Příhodu), nebo úplně vyřadit.
  • Když bude zboží, které máte v seznamu, možné objednat, dostanete o tom informaci e-mailem.