Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Stínové operace 1 - Kontrolní bod, Cole Myke

Cole Myke: Stinové operace 1 - Kontrolní bod
Název:   Stínové operace 1 - Kontrolní bod
Autor:   Cole Myke
Žánr:   sci-fi
Série:   Stínové operace (1)
Počet stran:   304
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Petra Kubašková
Autor obálky:   Michael Komarck
ISBN:   978-80-7398-226-3

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   174 Kč
Sleva:   75 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

KDYŽ ČERNÉHO JESTŘÁBA SESTŘELÍ X-MENI… Military urban fantasy, jaká tu ještě nebyla!

Máte rádi drsné akční příběhy, v nichž to do zubatých a drápatých bestií nepraží jeden utahaný hrdina (který musí za týden zachránit osm světů), ale kde se o tuhle hodinářskou práci se spoustou oceli podělí členové hned celého komanda? Tak to jistě znáte Asfalt Štěpána Kopřivy nebo Lovce monster Larryho Correii. Pokud vám to přijde jako příliš dietní nabídka, máme pro vás dobrou zprávu: Američan Myke Cole si při zvedání stokilových závaží během řady válečných operací řekl, že se k výše zmíněným přidá do holportu a napsal román Kontrolní bod. A na nováčka odvedl naprosto precizní a profesionální práci, kterou si užijí nejen příznivci kvalitních příběhů s atraktivní zápletkou, ale také všichni fandové do střílení, hektolitrů krve a jadrných hlášek. A samozřejmě také všichni ti, kteří zbožňují subžánr „military“ v jakékoli podobě.

Hrdina + autor = bratři ve zbrani

Proto si nezapomeňte obout pevné boty, obléct si maskáče a pořádně se osadit dostatečnou výzbrojí. A pokud by se vám zdálo, že jsou vaše magické schopnosti na takové úrovni, aby se vypořádaly s čímkoli neznámým, co vám skočí do cesty, možná se budete mýlit. V tomhle světě se budete muset spolehnout i na své druhy ve zbrani – a doufat, že nedopadnete jako hlavní hrdina románu, Oscar Britton. Toho totiž, kromě nadpřirozených nepřátel, pronásledují i jeho kolegové… Myke Cole se brzy po svém debutu vyhoupl mezi špičku současné fantastiky. Poklony se mu dostalo i od zavedených spisovatelů. Peter V. Brett, autor i u nás ceněných fantasy románů Tetovaný a Pouštní Kopí, podotýká: „Tenhle román je mix filmu Černý jestřáb sestřelen a komiksových X-Menů. Jsou na něm jasně vidět autorovy válečné zkušenosti.“ A jeden z předních autorů military sci-fi, Jack Campbell, dodává: „Spojte Věčnou válku a Svět čarodějnic a dostanete příběh člověka, který se snaží najít smysl ve válce, se kterou nikdy nechtěl mít nic společného.“ Magie, speciální jednotky, nepřátelé na vlastní i druhé straně barikády, a osamělý muž, speciálně vycvičený válečník, kterého zajímá jediné: přežít. To je Kontrolní bod, debutový román, který zahájil hvězdnou kariéru Myka Colea.

Anotace:

Po celém světě, bez ohledu na národnost, se v lidech začínají probouzet magické schopnosti. Aniž by je to někdo učil, dokážou k vlastnímu zděšení najednou přivolat vichřici, probudit mrtvé a podpálit cokoli, čeho se dotknou. Armádní důstojník Oscar Britton to zle pocítí na vlastní kůži. Posláním nadporučíka, který doprovází vojenské Jednotky nadpřirozených operací (JNO), je vnést pořádek do poblázněného světa. Pak se u něj samotného nečekaně projeví vzácné a zakázané magické umění, díky němuž se přes noc změní z agenta pracujícího pro vládu ve veřejného nepřítele číslo jedna. JNO vědí, jak s takovou situací naložit: pronásledovat – a odstranit. Britton, vtažen do utajovaného paralelního světa, zanedlouho pozná, že magie změnila všechna pravidla, která kdy znal, a že vlastní život není jedinou věcí, o kterou musí bojovat.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství
 188 Kč
 202 Kč
 449 Kč
 224 Kč
 139 Kč
 167 Kč
 239 Kč
 349 Kč
 139 Kč
 237 Kč
 160 Kč
 969 Kč