Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Strážci plamene, McIntosh Neil

strazci-plamene
Název:   Strážci plamene
Autor:   McIntosh Neil
Žánr:   fantasy
Podsérie:   Stefan Kumansky (3)
Počet stran:   318
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Štěpán Hlavsa
Autor obálky:   Geoff Taylor

Běžná cena:   219 Kč
Naše cena:   197 Kč
Sleva:   22 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Cesta Stefana Kumanského spěje ke svému konci v hlavním městě Říše, Altdorfu. Bouře Chaosu, dosud největší invazní vlna bohů zla a jejich uctívačů, zaplavuje postupně zemi a hrozí smést veškerou lidskou civilizaci. V porovnání s ní se zdají být všechny jeho předchozí bitvy ničím. Tajná společnost Strážců plamene odkryla plán přívrženců Chaosu zaútočit na samotné srdce Říše. Aby Stefan získal klíčovou informaci o nadcházejícím útoku, musí osvobodit z rukou autorit jednoho z nepřátel. V čele narychlo sebrané skupinky dobrodruhů sestoupí do temnoty. Ale je vězeň tím, čím se zdá? Chaos dokáže pokřivit a změnit vše, čeho se dotkně a je docela možné, že Stefanovi zbývá jen jediná příležitost zastavit hordy zla. Závěrečná část trilogie navazující na knihy Hvězda Erengradu a Nákaza zla.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Strážci plamene, McIntosh Neil
Jack_Dark - 08. 02. 2009 11:12

Závěr trilogie je takový jaký má být. Zodpovězené otázky z minulých dílů, velké finále, nová tajná společnost Strážců plamene a boje o moc v hlavním městě. Zakončení které se povedlo a byla radost dočíst ho. Zhodnocení celé trilogie je že se opravdu povedla sice nedosahuje kvalit Kinga nebo Abnetta ale přesto stojí za to si ji přečíst.
Ad Strážci plamene
BoriHokr - 18. 02. 2009 16:13

Podobný případ jako Nákaza zla. spousta skvělých možností, které se ale prostě tak nějak...vyřeší. Se spoustou řečí o ztrátách, ale tak nějak samospádem. Jistě, nečekal jsem kdovíjakou katarzi, ale přece jen pro mne bylo završení této trilogie zklamáním. Stefanovi navíc chybí důstojný protivník, jakým byl alexej. Spiknutí jsou sice pěkná věc (a je jim zde věnována zdaleka největší pozornost), ale co naplat, i tato trilogie těží hlavně z akčného děje a tentokráte v něm prostě chybí napětí, které dobrý záporák obstará. Ani vedlejší postavy nejsou kdovíjak výrazné a pokud zrovna nemusíte ony intriky, tak Strážce plamene přečtete v metru, ale to je tak všechno. Po předchozích dvou knihách jsem od autora čekal víc.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství Překladatel
 188 Kč
 188 Kč
 188 Kč
 332 Kč
 188 Kč
 179 Kč
 323 Kč
 350 Kč
 170 Kč
 197 Kč
 188 Kč