Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Stínové operace 2 - Hranice, Cole Myke

Cole Myke: Stinové operace 2 - Hranice
Název:   Stínové operace 2 - Hranice
Autor:   Cole Myke
Žánr:   sci-fi
Série:   Stínové operace (2)
Počet stran:   288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Petra Kubašková
Autor obálky:   Michael Komarck
ISBN:   978-80-7398-252-2

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   81 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

PEVNOST MEZI DVĚMA SVĚTY JE OBKLOPENA MONSTRY! A na jejích hradbách stojí dva zvláštní hrdinové: úředník a štvanec…

Nebylo by to fajn, kdyby se v člověku zničehonic probudily magické schopnosti? Mohl by se teleportovat na Havaj, zařídit, aby Ligu mistrů vyhrál jeho oblíbený fotbalový klub, nebo si přihrát pár milionů v ovlivněné ruletě. Jenže vše by asi vypadalo jinak, kdyby takových lidí bylo více…

Právě o tom píše ve své military urban fantasy sérii Myke Cole: že přání lidí, ač zdánlivě neškodná, mohou vyvolat katastrofu. Ne jednu, hned několik – protože pokud je ve hře magie, přestává platit řád věcí a nastává chaos.

Právě proto vznikly Jednotky nadpřirozených operací, které se snaží ve světě, jenž náhle zešílel, udržet jakýs takýs pořádek a zabránit monstrům, aby do něj vstoupily. V prvním díle, románu Kontrolní bod, měli čtenáři možnost se seznámit s Oscarem Brittonem, který se ze špičkového vládního agenta stal přes noc štvancem a veřejným nepřítelem číslo jedna.

Obránci pevnosti

V druhém románu ze série Stínové operace se představuje další klíčová figura cyklu, plukovník Alan Bookbinder, který je všechno možné jen ne válečník. V pevnosti zvané Hranice umístěné v agresivní paralelní realitě se tihle dva muži setkají. Společně pak musejí najít způsob, jak předsunutou operační základnu zachránit.

Akce, nebezpečná monstra, bitvy, ale také obyčejní lidé, kteří byli vrženi do válečného malströmu, aniž by se chtěli stát tím, čím museli: hrdiny. V pokračování své originální a nadupané série stupňuje Myke Cole napětí a graduje už tak vypjaté scény v příběhu, který ukazuje, že disponovat magickými schopnostmi, není zase až taková výhra… Anotace:

Velké Znovuprobuzení neproběhlo v poklidu. Lidé po celé zemi v sobě začali objevovat děsivé schopnosti: přivolat bouřku, nechat povstat mrtvé, podpálit všechno, čeho se dotknou. Takřka přes noc se změnila pravidla… ale ne pro každého. Plukovník Alan Bookbinder je armádní úředník, jehož nejhorší válečné zranění bylo říznutí papírem. Poté, co se v něm probudí magická moc, je násilím odtržen od všeho, co zná, a vržen do přední linie. Bookbinder, převelen k Jednotkám nadpřirozených operací, se ocitá v novém a nebezpečném světě a navíc musí nečekaně velet Předsunuté operační základně Hranice, která je odříznutá od normálního světa, obklopená monstry, přičemž balancuje na pokraji zhroucení a ovládnutí nepřáteli. Nyní musí Bookbinder najít vůli vyvést lidi na POZ ven z pekla. Jediná šance na záchranu se rýsuje ve spolupráci s mužem, jehož magické schopnosti přivedly základnu do smrtelného nebezpečí: Oscarem Brittonem, veřejným nepřítelem číslo jedna…Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství
 202 Kč
 174 Kč
 181 Kč
 149 Kč
 300 Kč
 269 Kč
 167 Kč
 195 Kč
 244 Kč
 188 Kč
 259 Kč
 259 Kč