Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Válka Starých duší, Exkarnace 1, Markus Heitz

Heitz Markus: Exkarnace 01 - Válka Starých duší

Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela. To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela. Claire zemřela na místě, jenže její duše odmítla opustit svět, dokud nepomůže milovanému muži – nebo ho alespoň nepomstí. A tak se Claire místo smrti probouzí v těle Lene von Bechsteinové, bohaté podnikatelky a čerstvé sebevražednice.

Jenže Lenino tělo bylo posledním krůčkem v pečlivě připravovaném plánu mocné staré duše, která si chtěla život Lene ukrást pro sebe. Plánu, který Claire nechtěně překazila. Plánu, který ji zatáhne přímo doprostřed války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla. Claire bude muset našlapovat opatrně, pokud se chce vyhnout starým duším, fanatikům a intrikám svého nového života a hlavně splnit úkol, který si předsevzala: ochránit svou rodinu.

  • Markus Heitz: Válka Starých duší (Exkarnace 1)
  • FANTOM Print, 2018
  • Překlad: Svatava Kretková
  • Obálka: Dorothea Bylica
  • 352 stran, 369 Kč (v e-shopu Fantasye již za 258 Kč)
25. dubna 2018, Markus Heitz

Exkarnace 01 - Válka Starých duší

Exkarnace 01 - Válka Starých duší
Vložit do pytle na zboží  Koupit 369 Kč 258 Kč