Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Valnirova zhouba, Long Nathan

Long Nathan: Warhammer: Černá srdce 1 - Valnirova zhouba
Název:   Valnirova zhouba
Autor:   Long Nathan
Žánr:   fantasy
Série:   Warhammer
Podsérie:   Černá srdce (1)
Počet stran:   263
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Radek Mandovec
Autor obálky:   Adrian Smith

Běžná cena:   209 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   21 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Odsouzenec k smrti Reiner Hetsau a jeho přátelé zločinci mají jedinou šanci uniknout katově smyčce: vydat se na výpravu hluboko do území ovládaného uctívači démonů pro svatou relikvii. Veškeré šance jsou proti nim, nepřítel už kolem nich svírá smrtící kruh a aby to bylo ještě horší, zjišťují, že nemohou věřit nikomu, že jim bude krýt záda.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Valnirova zhouba, Long Nathan
Slávek Jančář - 22. 07. 2009 10:04

Skvělá knížka, vtáhla mě do děje a nepustila. Přečetl jsem ji za pár hodin a byl nadšený. Už se moc těšim na další dál Černých srdcí. Nevíte kdy přeloží druhý díl? Díky moc.
Valnirova zhouba
BoriHokr - 30. 09. 2009 10:19

Jednoduchá a nekoplikovaný příběh, který by kdekoliv jinde působil béčkově a snad až příliš klišovitě, ovšem ve světě Warhammeru má ty správné grády a řádně temnou atmosféru. Partička k smrti odsouzených vojáků je vyslána pro dávnou relikvii, která může přinést zvrat v boji s Chaosem, ovšem je zrazena a ponechána napospas svému osudu. Jejich volba je jasná: zkusit přežít na vlastní pěst, nebo varovat zodpovědné autority v Říši. Spíše z pragmatických důvodů se rozhodnou pro to druhé a autor nás tak může provést podzemím Říše, bitevními poli i tajemnými chrámy. Znovu je třeba zdůraznit, že román stojí a padá se světem Warhammeru, takže výsledné hodnocení závisí na vašem vztahu k tomuto fenoménu. Pokud se o něj nezajímáte, je Valnirova zhouba tuctový akční příběh, jakých jsou mraky, pokud se naopak o něj zajímáte, jedná se o skvělé čtení s mimořádně povedenou atmosférou. Zmínku si zaslouží i nové ladění obálek, které Polaris preferuje už na příbězích Maluse, ale na jiné tituly jej zatím neaplikoval. Příklaqd Valnirovy zhouby ukazuje, že nová grafika je esteticky lepší, než ta stará. Takže bod navíc.
Prumerna kniha ze sveta Warhammeru. Dalsi dily sna...
Perseus - 05. 04. 2010 22:26

Prumerna kniha ze sveta Warhammeru. Dalsi dily snad budou zdarilejsi. Tomuto prvnimu dilu schazi rychlejsi a svym zpusobem i akcnejsi tempo, ktere melo pouze na zacatku. Prijemne osvezujici je naopak nelpeni autora na "nesmrtelnosti" hlavnich postav. Nicmene celkove nesaha Malusovi nebo Konradovi ani po kotniky...
Mně se líbila jak kniha tak celá série, nejvíc ten...
Hide - 04. 08. 2011 14:27

Mně se líbila jak kniha tak celá série, nejvíc ten druhý (i když poslední díl pokulhával). Nejsem si jistý proč, ale líbila se mi nejspíš kvůli hlavním postavám a vyvážení děje a akce. :) Tři hvězdičky za to, že to byla velice poutavá kniha a jen tři za přílišnou jednoduchost, což u warhammeru vůbec nevadí a naopak se to očekává.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 188 Kč
 206 Kč
 233 Kč
 296 Kč
 188 Kč
 260 Kč
 197 Kč
 229 Kč
 79 Kč
 260 Kč
 314 Kč
 323 Kč