Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v období 2.1. - 15.2. je pražské knihkupectví Fantasya zavřeno z důvodu rekonstrukce prodejny. Osobní odběry na prodejně tedy v tomto období nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Vlk ve stínu, Gemmell David

Gemmell David: Vlk ve stínu
Název:   Vlk ve stínu
Autor:   Gemmell David
Žánr:   fantasy
Počet stran:   376
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Perseus
Překladatel:   Dana Krejčová
Autor obálky:   Luis Royo
ISBN:   80-7174-017-9

Běžná cena:   285 Kč
Naše cena:   257 Kč
Sleva:   28 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

DRUHÉ VYDÁNÍ VYPRODANÉ KNIHY! Jon Shannow, Jeruzaléman, žil na zeměkouli, jejíž osa se převrhla. Civilizaci nahradila nelítostná krutost. Shannow, zoufale hledající klid a mír, se vydal po cestě vedoucí jen ke krveprolití a zármutku. Abaddon, pekelný pán, hodlá uvrhnout lidstvo do nové satanské éry. Jeho pekelné vojsko se vyvalilo z Moravých zemí spolu s nečistou silou mající svůj základ v lidských obětech. A byla to krev nevinných, jež dodávala sílu zkaženým Sipstrass – Kamenům moci – základnu Abaddonovy vlády. Jenže Pekelníci udělali osudovou chybu – unesli ženu, která Shannowovi uloupila srdce. A on, aby ji zachránil, by pohnul nebem i zemí… nebo by při tom zemřel.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Vlk ve stínu, Gemmell David
Norek - 15. 02. 2008 11:45

Skvělý akční příběh se sympatickým, ne tak úplně hrdinou, ohehrávájící se ve velice originálním světě, ve kterém je doslova a do písmena peklo na zemi:-) Je to takový typický gemmlovsko/žambochovský drsný styl psaní, který mě osobně velice uchvátil, ačkoli to možná není nejlepší co Gemmell napsal, za přečtení to stojí. Ti kteří tenhle styl mají rádi stejně jako já ať si ten zbytek hvězdiček domyslí.
RE: Ad Vlk ve stínu, Gemmell David
raina - 21. 04. 2008 12:00

Gemmell snad ani jinou než pěknou knihu nenapsal. Osobně mám nejradši Kroniky o Drusovi:)
Ad Vlk ve stínu
BoriHokr - 30. 07. 2009 10:42

Postapokalyptický Tulák se představuje.Pekelné vize, magie a western ve fascinující kombinaci.Jon Shannow není rozhodně nejkladnější postava, ale co naplat, ve světě, který čelí hrozbě pekelného vojska podporovaného temnou krvavou magií je i šedý hrdina lepší než žádný. Motivace je přitom jasná. Láska. Krom toho se nám dostane i další linie, s oblíbeným motivem nápravy padoucha, který zjistí, že původně prospěchářské chování bylo vlastně něčím víc. Gemmell vůbec ničím nepřekvapí, vše už u něj známe, ale o to vůbec nejde. Jde o to, že je to podáno naprosto skvěle. Že Gemmell své oblíbené motivy a typ hrdinů zná a miluje, že ví, kdy jim popustit uzdu a kdy je nechat trochu zkrátka. A také ví, že čisté šťastné konce se sem vůbec, ale vůbec nehodí. Vlk ve stínu je akční, napínavý, děsivý i dojemný. A ani na chviličku není nudný. Co se souvislostí týče, patří do řady o kamenech moci, kde naleznete třeba i Krále duchů, a je z celé série jednoznačně nejlepší. Samotný hrdina je pak vedle Tuláka (ať si Drussovi ctitelé říkají co chtějí) tou nejlepší autorovou postavou.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 257 Kč
 257 Kč
 257 Kč
 257 Kč
 257 Kč
 257 Kč
 314 Kč
 257 Kč
 257 Kč
 112 Kč
 257 Kč