Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Upíři z Chicaga 6 - Mrazivé kousnutí, Neill Chloe

Neill Chloe: Upíři z Chicacha 6 - Mrazivé kousnutí
Název:   Upíři z Chicaga 6 - Mrazivé kousnutí
Autor:   Neill Chloe
Žánr:   fantasy
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Petra Kubašková
Autor obálky:   Tony Mauro
ISBN:   978-80-7398-343-7

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   81 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

„EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÁ KNIHA ČERNÉ MAGIE JE NA DOSAH…“

… ale kromě upírky Merit po ní pátrá i jedna fanatická čarodějka!

Upírka Merit se vydává do Nebrasky, aby se zmocnila Maleficia, knihy, do níž byla kdysi uzamčena černá magie. Musí to stihnout dřív než Mallory, donedávna její nejlepší kamarádka, nyní fanatická čarodějka, posedlá touhou nastolit rovnováhu magie ve světě.

Dvě bývalé přítelkyně však nejsou jediné, kdo závodí s časem. Ve hře je i bývalý starosta Seth Tate, jehož magická podstata zůstává stále neobjasněna. Tate je Merit v patách a brzy dokáže, že se nebude zdráhat ji zabít, postaví-li se mu do cesty. Navíc dá nedlouho poté všem poznat, že je ochoten bez okolků odstranit kohokoli, kdo se mu znelíbí, a to včetně bývalých kumpánů. V ohrožení se tak ocitají i obyčejní obyvatelé Chicaga…

Jak záhadného bývalého starostu zastavit, to je úkol pro Merit a její přátele. Merit má nyní sice díky pochybnému Malloryinu kouzlu zpátky svou lásku, otázkou však zůstává, za jakou cenu. Nestvořila si Mallory pouhého familiára, čarodějnického sluhu, kterým bude jako loutkou manipulovat, kdykoli se jí zamane?

Americká spisovatelka Chloe Neill Mrazivým kousnutím dokazuje, že i v šestém díle může být jakákoliv série svěží, zábavná a napínavá. Stačí k tomu dokonale zvládnuté řemeslo, tvůrčí ukázněnost (která chybí řadě autorů a autorek nejen tohoto subžánru) a rovněž schopnost přicházet vždy s novými, originálními nápady, nečekanými zvraty a vztahovými propletenci. Stačí se začíst a bavit se!

Anotace: Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit. Některá tajemství však nebylo možné dál šířit – jak mezi lidmi, tak mezi paranormály. Nyní je Merit na lovu a řítí se po drsném americkém Středozápadě v honbě za zvlčilou nadpřirozenou, která chce za každou cenu ukrást starodávný artefakt, jenž by mohl na světě rozpoutat katastrofální zlo. Sama Merit je však rovněž pronásledována. Nepřítel z Chicaga jde po jejích stopách, a nic mu nezabrání v tom, aby magický artefakt uchvátil pro sebe. Slitování nepřichází v úvahu. Neplatí žádná pravidla. Žádné životy nebudou ušetřeny. Hon začíná.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.


Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 181 Kč
 202 Kč
 251 Kč
 181 Kč
 181 Kč
 413 Kč
 209 Kč
 223 Kč
 181 Kč
 209 Kč
 259 Kč
 181 Kč