Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Temné vize 1 - Odhalení, Smith L. J.

Smith L. J. : Temné vize 1 - Odhalení
Název:   Temné vize 1 - Odhalení
Autor:   Smith L. J.
Žánr:   fantasy
Série:   Temné vize (1)
Počet stran:   262
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Fragment
Překladatel:   Olga Zumrová
Autor obálky:   Stalman
ISBN:   978-80-253-1345-9

Běžná cena:   199 Kč
Naše cena:   179 Kč
Sleva:   20 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kaitlyn zde pozná dva přitažlivé spolužáky, pohledného Roba, který svou léčivou silou rozdává jenom dobro, a tajemného a nebezpečného Gabriela s nezvyklými telepatickými schopnostmi. Studenti postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni. A Kaitlyn se musí rozhodnout, komu má věřit… a koho bude milovat.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Temné vize 1 - Odhalení, Smith L. J.
Ettelëa - 05. 11. 2011 14:45

Kaitlyn není tak úplně obyčejná. Lidé se jí bojí a vyčleňují ji z kolektivu díky jejím zvláštním očím a jasnovideckým schopnostem a Kaitlyn je to samozřejmě líto, ráda by měla nějaké přátele. A její přání se jí nečekaně splní, když je pozvaná do Institutu pro „nadané“, kde se setká ještě s několika svými vrstevníky a čeká je testování jejich schopností. Náhle má Kait vše, co si kdy přála, přátele, lásku a navíc se učí, jak ovládat své schopnosti. Nebo jí to alespoň tvrdí, ale co když je všechno jinak? Co když je takový experiment nebezpečný? *** Temné vize mě až neskutečně překvapily. Od knihy jsem prakticky nic neočekávala, ale opravdu mě překvapila hned po několika kapitolách a vtáhla mě do děje. Nečekala bych, že se mi od Smith bude něco tak líbit, jako toto. Má to zajímavý námět, zápletku, je to čtivé a poutavé. Styl psaní této spisovatelky mě např. u Upířích deníků vůbec neoslovil, ale tady to bylo jiné kafe. I když byl jazyk zase jednodušší, byl propracovanější než u Upířích deníků, příběh mě dokázal vtáhnout a udržovat v napětí a očekávání. Dokonce jsem narazila i na jeden docela šokující a nečekaný okamžik. Taky mě překvapilo, jak málo toho „skutečného“ nadpřirozena se v knize vyskytuje, čekala jsem samé čaroděje a podobně. Ale našlo se i pár věcí, které mi tak úplně neseděly. Sem tam jsem narazila na nějaké ty nelogičnosti, vlastně celý Institut mi přišel tak nějak nedořešený. A taky mi vadila podobnost s Upířími deníky a to v tom ohledu, že i zde najdeme dva naprosto odlišné hrdiny – na jedné straně hodný Rob, na straně druhé zlý Gabriel. Až moc mi to připomínalo Stefana a Damona… Ale protože se mi kniha opravdu líbila, dala jsem ji na goodreads.com 4 hvězdičky, protože si to podle mě zaslouží a stojí za přečtení.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 197 Kč
 237 Kč
 341 Kč
 260 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 179 Kč
 179 Kč
 224 Kč
 179 Kč