Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Strážkyně Riley Jensonová 3 - Smyslné zlo, Arthur Keri

Arthur Keri: Strážkyně Riley Jensonová 3 - Smyslné zlo
Název:   Strážkyně Riley Jensonová 3 - Smyslné zlo
Autor:   Arthur Keri
Žánr:   fantasy
Série:   Strážkyně Riley Jensonová (3)
Počet stran:   240
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Petra Kubašková
Autor obálky:   Larry Rostant
ISBN:   978-80-7398-260-7

Běžná cena:   259 Kč
Naše cena:   129 Kč
Sleva:   130 Kč, 50%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

VYDEJTE SE DO UTAJENÉHO PALÁCE ROZKOŠÍ… a zjistěte, jestli je lepší milovat upíra, nebo vlkodlaka!

Dobrou urban fantasy poznáte podle toho, že do mixu tradičních motivů, jako jsou neohrožená hrdinka, její sexy nadpřirozený milenec a samozřejmě magie ve všech možných podobách, autorka přimíchala něco vlastního, originálního.

Série Strážkyně Riley Jenson od Australanky Keri Arthur je právě taková urban fantasy. Jasně, jsou tu všechny ingredience, které čtenáři tohoto subžánru nejen velmi dobře znají, ale také si bez nich neumějí své oblíbené příběhy představit, ale rovněž je tu velmi výrazná červená nit, která se vine všemi knihami.

Tou nití je snaha geneticky upravovat nadpřirozené bytosti – ať už to jsou upíři, vlkodlaci, nebo (jako v případě Riley) dhampirové, tedy kříženci obou těchto ras. Hlavní hrdinka a její přátelé (včetně milenců) se tak musejí častokrát utkat s nepřáteli, kteří mají jediný cíl: vyšlechtit dokonalého elitního zabijáka, proti němuž nikdo neobstojí.

Nejinak je tomu i ve Smyslném zlu, třetím dílu cyklu, v němž se musí Riley popasovat s šíleným vědcem Deshonem Starrem, který jako by vypadl ze stránek prachem zapadlých gotických románů. Avšak zapomeňte na poetiku brakových příběhů – v románu Keri Arthur jde nejen o holý život, ale také o budoucnost všech nadpřirozených tvo­rů.

Neboť v paláci rozkoší, který Starr provozuje jako zástěrku pro své temné plány, čeká na Riley protivník, s nímž nebude vůbec jednoduché se vypořádat. Nemluvě o tom, že dívku tak trochu rozptylují jeden okouzlující upír a podobně přitažlivý vlkodlak, z nichž každý se snaží získat v Rileyině životě výsadní postavení. Tady zkrátka poteče krev, hodně krve…

Anotace: Ve světě magie a svodů odhaluje noc krásu, zatracení i touhu. Riley Jensonová, napůl vlkodlak, napůl upír, pracuje pro organizaci dohlížející na nadpřirozené rasy – avšak nyní je sama. Nadřízeným i milencům věří asi stejně jako úhlavním nepřátelům, a tak hraje podle vlastních pravidel. Jejím nejnovějším úkolem je proniknout do přísně střeženého paláce rozkoší, které vlastní zločinec jménem Deshon Starr. Tento šílený vědec již po desetiletí experimentuje v oblasti genetiky. O Rileyinu přízeň soupeří dva sexy muži: chladný, svůdný upír, a neodolatelně přitažlivý vlkodlak. Riley musí zůstat ve střehu, protože pokud zachrání svět před Deshonem Starrem, zároveň zachrání i sebe samu – a kolem ní se zatím svírá past…Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 174 Kč
 139 Kč
 209 Kč
 237 Kč
 181 Kč
 223 Kč
 174 Kč
 247 Kč
 237 Kč
 259 Kč
 119 Kč
 202 Kč