Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v období 2.1. - 15.2. je pražské knihkupectví Fantasya zavřeno z důvodu rekonstrukce prodejny. Osobní odběry na prodejně tedy v tomto období nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Meč pravdy 14 - Srdce starého světa - brož., Goodkind Terry

Goodkind Terry: Meč pravdy 14: Pilíře světa - Srdce starého světa
Název:   Meč pravdy 14 - Srdce starého světa - brož.
Autor:   Goodkind Terry
Žánr:   Fantasy
Série:   Meč pravdy (7/2)
Podsérie:   Pilíře světa (2)
Počet stran:   408
Provedení:   Brož.
Nakladatelství:   Classic
Překladatel:   Jiří Dolanský
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný
ISBN:   80-86707-03-2

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   242 Kč
Sleva:   27 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Richard Rahl a jeho žena Kahlan jsou po dlouhém odloučení znovu spolu, avšak s nastupující zimou, kdy jejich vlast okupuje strašlivá, vše ničící armáda, musí riskovat cestu hluboko do neznámé pustiny. Jejich pátrání se promění v čirou hrůzu, když zjistí, že se stali bezmocnou kořistí neúnavného lovce. Jennsen, zneužitá lidmi dychtícími po moci, je zatažena do středu zuřivého zápasu o dobytí země a o pomstu. A co je ještě horší, zjišťuje, že její vůli se snaží ovládnout temné síly, odpudivější než její nejbujnější představy. Teprve tehdy si uvědomí, že ty mučivé hlasy jsou skutečné. Richard a Kahlan, ohromení porážkou a stále osamělejší, zoufale bojují o své životy. Pokud však mají přežít, musí zastavit vytrvalou, tajemnou hrozbu, pocházející z nejtemnějších hlubin lidské duše. Aby to dokázal, musí Richard přijmout výzvu a čelit démonům plížícím se mezi pilíři světa.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Srdce starého světa, Goodkind Terry
Dariel - 21. 11. 2010 19:15

Jensen je úplne zapletená do plánu ako zničiť Richarda, pána Dhary. No ona nevie o tom aký je jej brat. Stále si myslí, že je taký zlý ako jeho otec. Preto súhlasí a stretne sa z veľkým spojencom Cisárom Jagangom, ktorý je jej predstavený jej záchrancom ako Jagang spravodlivý. Cisár osobne ju požiadal aby pracovala pre neho ako špeh v Dhare a ona súhlasí. V paláci ľudu sa však stretáva z viacerými ľuďmi ktorý nevyzerajú že by trpeli a mesto za nového vládcu prekvitá. Jensen si uvedomuje že bola podvedená no stále neverí, že jej brat je dobrý a kolesá vlaku do ktorého nastúpila sa už nedajú zastaviť. No jeden z jej bratov je naozaj zlý a nehovoria o ňom ani prorodstvá, preto že je rovnako ako Jen divov vo svete, pilířom světa.. Ten stále následuje temný hlas v jeho hlave a začína si to vraždenie užívať a to je naozaj smrteľne nebezpečné. 14 diel série je opäť venovaný richardovím nevlastným súrodencom. Autor opisuje život v paláci ľudu a porovnáva to s tým, čo sa dialo ešte za predchádzajúceho vládcu. Je to dobre čitateľná kniha pri ktorej som sa nenudil. Odohrá sa tam množstvo vecí a čitateľ sa dozvie zase o niečo viac o fungovaní sveta. Nájdete tu veľmi dobre opísané scény, veľa nečakaných obratov a odhalení. Pre náročného a staršieho čitateľa je to perfektná voľba. Udeľujem 4 hviezdy.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 269 Kč
 269 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 448 Kč
 269 Kč
 269 Kč
 440 Kč
 440 Kč
 269 Kč
 359 Kč
 440 Kč