Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Návrat krále (ilustr-Argo), Tolkien J. R. R.

Tolkien J. R. R.: Pán prstenů 3 - Návrat krále (ilustr-Argo)
Název:   Návrat krále (ilustr-Argo)
Autor:   Tolkien J. R. R.
Žánr:   fantasy
Série:   Pán prstenů (3)
Počet stran:   507
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Argo
Překladatel:   Stanislava Pošustová
Autor obálky:   Alan Lee

Běžná cena:   298 Kč
Naše cena:   648 Kč
Sleva:   30 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Závěrečný díl kultovní trilogie v exklusivní vázané podobě. * V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě Jeden prsten, který měl vládnout všem. Spojené armády lidí a elfů nakonec Saurona porazily a prsten mu odňaly, tato magická věc se však ztratila, aby po mnoha letech padla do rukou Bilba Pytlíka. Trilogie Pán prstenů vypráví o nebezpečné cestě Bilbova příbuzného Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Návrat krále (ilustr-Argo), Tolkien J. R. R.
Jack_Dark - 11. 02. 2009 20:37

Excelentní zakončení trilogie Tolkiena. Velká bitva mezi silami dobra a zla vrcholí, nechybí zde překvapivé zvraty a nečekané situace. Konec který zanechá silný zážitek. Směle do toho.
Monumentální zakončené trilogie je asi tou pravou...
Norek - 30. 11. 2009 23:30

Monumentální zakončené trilogie je asi tou pravou třešničkou na dortu. Oproti filmové trilogii je asi nejlepší částí (nejlepší film je podle mě jednička:). V tomto díle vrcholí osudy všech hrdinů(teda kromě Boromira:). Obrana Minas Tirith je zakončena bitvou na Pelenorských polích, po které následuje odvážná ofenziva. Jeden z mnoha opravdu dojemných okamžiků. Dojetí bez přehnané sentimentality a neupřímnosti je jedním z největších předností Návratu krále. Nic ve stylu trapných dojáků Hollywoodu. "Druhý", Frodův příběh taky končí, kdyby to náhodou někdo nečetl, tak nebudu prozrazovat... Těžko hodnotit jinak než superlativy, jedná se přeci jenom o Nový zákon bible fantasy.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 588 Kč
 598 Kč
 598 Kč
 298 Kč
 268 Kč
 170 Kč
 269 Kč
 398 Kč
 448 Kč
 448 Kč
 268 Kč
 268 Kč