Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Munchkin: Zombíci 1, Steve Jackson

Steve Jackson: Munchkin: Zombíci 1
Název:   Munchkin: Zombíci 1
Autor:   Steve Jackson
Žánr:   fantasy
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   Edge Entertainment, Hobby World, Kaissa Chess & Games, Pegasus Spiele, Raven Distribution, Steve Jackson Games

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   359 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Jde o doposud nejpodivnější a nejbláznivější Munchkiny! Budete zombie, které vykopávají dveře a požírají mozky. „Nestvůry“, na které útočíte, jsou lidé – někteří bezmocní, jiní riskující – a navrch pár darebných zombií. Jako zbroj může posloužit vše, na co při svém vrávoravém pátrání po mozcích natrefíte. S pastičkami na myši na nohách a bowlingovou trofejí na své nebohé tlející hlavě tak kráčíte vpřed… vstříc postupu na další úroveň, nebo smrti. Už zas.

Rozšíření Zombies pro hru Munchkin je samostatně hratelné a nevyžaduje tedy základní balení hry.

Průběh hry: Karty dveří a pokladů se rozdělí na dvě dobírací hromádky. Na začátku hry si každý hráč vezme čtyři karty z balíčku dveří a čtyři karty z balíčku pokladů. Postupně každý hráč vyloží předměty před sebe, může vyložit také kartu nátury (pokud má). Předměty před sebe skládá tak, jako by oblékal svou RPG postavičku v počítačové hře. Pozor – pokud hráč nemá kartu, která toto umožňuje, smí používat pouze karty, které odpovídají jeho nátuře (např. Silná zombie), pohlaví a počtu rukou (hráč nesmí mít více než jednu obouruční / dvě jednoruční zbraně – pokud nedostane kartu s rukou navíc).

V herním kole hráč začíná vykopnutím karty dveří – tak aby hráči kartu viděli. Pokud je na kartě nestvůra, okamžitě proti ní bojuje (každá karta nestvůry je opatřena úrovní, která se rovná její síle – pokud nejsou na kartě doplněny zvláštní schopnosti). Hráč nestvůru poráží součtem své herní síly (bonusy z předmětů + výška hráčovy úrovně). Pokud nestvůru hráč nemůže porazit, může požádat některého z hráčů o pomoc – s hráčem si po poražení netvůr rozdělí poklad, úroveň však dělit nelze. Pokud není nestvůra poražena, může hráč utíkat pomocí kostky. V případě, že se mu nepodaří utéct, nastane „ošklivá věc“ popsaná na kartě.

Pokud si hráč ze dveří nevykopne nestvůru, kartu také ukáže a může si ji nechat v ruce. Karty kleteb otočené ze dveří však okamžitě platí na hráče, který je otočil.

V případě, že za dveřmi nebyla nestvůra, hráč tedy nebojoval, má dvě další možnosti. Buď si vyhodí příšeru z ruky a bude s ní bojovat, nebo otočí druhou kartu dveří, kterou však už nikomu neukazuje a bere si ji ihned do ruky.

Konec hry: Hra končí v momentě, kdy některý z hráčů dosáhne desáté úrovně. Tento hráč se stává vítězem hry.

Herní doba: 90 min

Počet hráčů: 3 – 6

Věk: od 10 letDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 359 Kč
 359 Kč
 269 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 269 Kč
 224 Kč