Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Munchkin, Steve Jackson

Steve Jackson: Munchkin
Název:   Munchkin
Autor:   Steve Jackson
Žánr:   fantasy
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   Asmodée Editions, Devir, Edge Entertainment, Pegasus Spiele, Steve Jackson Games

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   359 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Vstupujete do podzemí jako prachobyčejný člověk na první úrovni. Před sebou máte dveře, které máte nutkavou potřebu otevřít. Jen pro jistotu si do ruky berete Třímetrové bidlo a pro svoji ochranu nahodíte vážně módní Koženkovou zbroj. Se značnou dávkou respektu otvíráte kartu dveří, kde spatříte nechápavý pohled Velkého naštvaného kuřete. Toto nebývalé monstrum stojí ve vaší cestě k dosáhnutí 10. úrovně. To je přece až idylicky jednoduché. Napřáhujete se k prvnímu a finálnímu úderu, když tu najednou…kuře dostalo dávku Lektaru idiotské odvahy a vrhá se na vás. Asi náhoda – nebo spíše ten pacholek, který vám sedí naproti – tak či tak vám prozatím kuře dává vcelku na frak a vám nezbývá než nic jiného než s trochou trpělivosti a pokory požádat ostatní o pomoc. Samozřejmě zadarmo se ani s kuřetem nebojuje a za slib odměny ve formě pokladu, který měl být původně lehce váš, se do boje pouštíte s tím pacholkem vedle vás. Hrozba Kuřete je zažehnána a vy získáváte svou vysněnou druhou úroveň!

Ve hře Munchkin si užijete heroických soubojů proti Právníkům, Nudným trolům či drakům. Soubojů plných zrady, ale i pomoci – prostě tak jak se vám to zrovna hodí.

Ve hře Munchkin se ocitáte v kůži člověčího dobrodruha na první úrovn. Cílem hry je dosáhnout 10. úrovně. Úrovně získáváte zabíjením nestvůr v podzemí, prodejem svého vybavení nebo pomocí bonusových karet jako je Uplacení pána jeskyně. Samozřejmě, aby to nebylo tak jednoduché, ve hře nenarazíte pouze na nestvůry. Za dveřmi na vás může čekat například nějaká kletba, která působí okamžitě a vy tak můžete zbytek hry strávit se slepicí na hlavě nebo hůř. Nebo můžete narazit na bonusovou kartu či na kartu povolání nebo rasy.

Ve hře se vyskutují celkem 4 rasy (člověk, trpaslík, půlčík a elf), které se dají kombinovat s povoláním (válečník, čaroděj, kněz a zloděj).

Jak rasa tak povolání vám dá určitou výhodu při průchodu podzemím a také umožňuje používat specifický druh vybavení – jako například Napalmovou hůl pro Čaroděje. V průběhu hry můžeme rasy i povolání měnit dle potřeby a v někteých případech můžeme využívat i kombinaci povolání či ras (Supermunchkin, Míšenec).

Hra končí v okamžiku, kdy někdo dosáhne 10. úrovně. Tu lze získat pouze poražením nestvůry. Což se může vcelku zkomplikovat, jelikož hráči sbírají v průběhu hry karty, kterými vám tento úkol mohou znepříjemnit. Potom se lehce může stát, že skončíte pod drnem a ve hře se nadéle budete vyskytovat pouze jako duch, který se už výše nedostane (aspoň to můžete spočítat tomu bídákovi, co vám to způsobil).

Herní doba: 45 min

Počet hráčů: 2 – 8

Věk: od 10 letDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 359 Kč
 359 Kč
 269 Kč
 224 Kč
 269 Kč
 250 Kč
 224 Kč
 269 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč