Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, pokud si přejete obdržet zboží ještě do Vánoc, odešlete objednávku nejpozději do 15.12. Preferujte prosím platbu dobírkou.

Hry stínů, Cook Glen

Cook Glen: Knihy Jihu 1 - Hry stínů
Název:   Hry stínů
Autor:   Cook Glen
Žánr:   fantasy
Série:   Černá legie
Podsérie:   Knihy Jihu (1)
Počet stran:   351
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Brokilon
Překladatel:   Martin Novák
Autor obálky:   Tom Kidd
ISBN:   80-86309-17-7

Běžná cena:   248 Kč
Naše cena:   223 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Z Černé legie zbyly jen trosky… …avšak nezahynula! * Po zničující bitvě u Krásy vede Felčar prořídlou Černou legii při hledání ztracených kronik na jih. Kroniky budou vráceny do Chatováru, města vzdáleného osm tisíc mil, které může existovat pouze v legendách… do místa zrodu prvních Svobodných legií. Každý krok Legie je doprovázen tmavými postavami a vranami živícími se zdechlinami. Jak postupují dál a dál na jih, pralesem plným hmyzu, řekami okupovanými krvežíznivými piráty a msty, živoucími i mrtvými, pronásledováni vzpomínkami na cestu Legie na sever, jejich počet se neustále rozrůstá, až nakonec Legie dosáhne síly několika tisíc mužů. * Neustále jsou však bedlivě sledováni novými smrtelnými nepřáteli – Pány stínů: zvrácenými stvořeními, jež jsou spřažena s temnotou a smrtí – mocnými, temnými monstry, která usilují o zardoušení světa ve své odporné náruči. První kolo smrtelně nebezpečné hry je zahájeno. Hry, ve které Černá legie nemůže prohrát – ani doufat ve vítězství. * Vítejte v Hrách stínů…"Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Hry stínů, Cook Glen
Jack_Dark - 25. 02. 2009 23:08

Hry stínů popisují dobrodružství Černé legie - skupina nájemných žoldáků kteří jsou pěkně lstivý zmetci. Jedna z hlavních postav je Felčar kter vede tuto skupinu a utká se zde s Páni stínů a jejich armádami. Není tu jen jeden hlavní hrdina ale kniha se věnuje celé jednotce legie. Což je rozhodně velmi vítaná změna od tradičních fantasy. Rychlé tempo této temné fantasy se spoustou bojů, šarvátek a zvratů je výborně napsáno. Děj dokáže čtenáře pohltit a prožívat osudy Černé legie.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 341 Kč
 314 Kč
 188 Kč
 188 Kč
 197 Kč
 170 Kč
 198 Kč
 349 Kč
 296 Kč
 403 Kč
 238 Kč
 268 Kč