Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Hvězda mého života, Neff Ondřej

Neff Ondřej: Hvězda mého života
Název:   Hvězda mého života
Autor:   Neff Ondřej
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   368
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Albatros Media - Plus
Autor obálky:   Lubomír Kupčík

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   329 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

V románu Hvězda mého života se vrátíme do romantického prostředí lunárního habitatu Arkádie, do doby, kdy kolonizace Měsíce nabývala na dynamice a vznikly první konflikty se Zemí. Hrdina arkadského cyklu Kuba Nedomý se zde poprvé potká se svým budoucím druhem Dědkem Čuchákem a pozná i čínskou bojovnici Su z rodiny Wang-li, která se mu stane životní družkou. Jak si na to čtenáři arkadského cyklu zvykli, i tento román je nabitý prudkým dějem a dech vyrážejícími dějovými zvraty, ve kterých je Neff suverénní mistr. Ano, život na Měsíci není procházka růžovým sadem…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Hvězda mého života, Neff Ondřej
BoriHokr - 30. 05. 2010 22:02

Neffuv arkadsky cyklus se tak nejak stal jeho nejznamejsim dilem a nyni se vraci skoro na zacatek - tesne po skonceni prvni casti Mesice meho zivota. Kuba Nedomy nam tak poprve vypravi, jak se dal dohormady s dr. Kurzem, Dedkem Cuchakem i Su Wang-li. Je to vypraveni akcni a predevsim vesele. Neff totiz dava najevo, ze vyppravi o dobe, kdy se Kuba tradicne choval jak vul a nalezite si to vychutnava. Rozpory mezi Mesicem a Hvezdou (co a od kdy vlastne Dedek vi o sve minulosti atd.) nema smysl moc resit, cyklus je stale ve vystavbe, ale o to vic je treba si vychutnat jednotlive hricky a obraty, za ktere by se bestydel ani nejvetsi z pabitelu. Mozna by mohla byt kniha o neco kratsi, ale to by nebyla tak vtipna. A ze se dej uzavre, ale spousta veci nevyresi? To zasadni se vyresi: nam dobre znama arkadska parta se dala dohormady a je pripravena na dalsi dobrodruzstvi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 350 Kč
 132 Kč
 499 Kč
 539 Kč
 314 Kč
 359 Kč
 269 Kč
 94 Kč
 94 Kč
 323 Kč
 224 Kč