Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

DragonLance - Minotauří války 3 - Říše krve, Knaak Richard A.

Knaak Richard A.: DragonLance - Minotauří války 3 - Říše krve
Název:   DragonLance - Minotauří války 3 - Říše krve
Autor:   Knaak Richard A.
Žánr:   fantasy
Série:   DragonLance
Podsérie:   Minotauří války (3)
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Hana Vlčinská
Autor obálky:   Matt Stawicki
ISBN:   978-80-7398-219-5

Běžná cena:   229 Kč
Naše cena:   109 Kč
Sleva:   120 Kč, 52%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

„KRVAVÁ NOC ZMĚNILA ZEMI MINOTAURŮ V ŘÍŠI KRVE…“ Hrdinové s tělem člověka a hlavou býka znovu bojují za svobodu!

Richard A. Knaak je vedle Margaret Weiss a Tracy Hickmana nejpopulárnějším autorem knih ze světa legendární RPG hry DragonLance. V rámci této rozsáhlé série publikoval jak samotné romány, tak i celé trilogie. Jednoznačný úspěch, který Knaakovy knihy měly u čtenářů, mu dovolily splnit si sen: napsat ságu o svých oblíbených minotaurech. Po samostatných románech Minotaurus Kaz (1990) a Země minotaurů (1996) se pustil do rozsáhlého příběhu, souhrnně nazvaného Minotauří války (2003–2005). A právě tady, mezi svými netradičními hrdiny, Knaak dokazuje, že je právem označován za jednoho z mistrů současné fantasy literatury. Temná spiknutí a hrdinské výpravy se střídají s mistrně vylíčenými bitevními scénami a pojmy jako čest, věrnost, přátelství a odvaha se vracejí ke své původní prapodstatě.

Milovníkům klasické fantasy nelze než Minotauří války doporučit, protože v nich najdou přesně to, co mají rádi: bravurní vyprávění o odvěkém boji dobra a zla, který vedou nezlomní hrdinové se svými temnými nepřáteli. Vydejte se proto opět na Krynn a poznejte krutou císařovnu Neferu, minotauří princeznu Maritii a odvážného dědice trůnu Farose. Spolu s nimi zažijete věk krutosti a opovržení, stejně jako časy naděje a velkých vítězství.

Trilogie, která začala strašlivými událostmi Krvavé noci a pokračovala velkolepými boji v Záplavách krve dospívá k napínavému rozuzlení… Anotace:

Válka duší skončila, ale Krynnem stále zmítají boje. Elfská říše Silvanest už neexistuje, nahrazena minotauří kolonií, Ambeonem. Na trůnu v Nethosaku sedí nový císař, jehož černí Ochránci mají podporu v magii Předchůdců. Veškerý odpor v říši je rozdrcen. Poslední naděje vzbouřenců, Faros, bojuje se svými osobními démony. Když se mu však neočekávaně dostane podpory od bohů, kterých se zřekl, právoplatný dědic povstává proti překážkám zcela skutečným i neskutečným. Na Farosovy síly, ženoucí se k sídelnímu městu, dopadá záplava ohavností… a vynucuje si pozoruhodný rozhodující souboj s odpornými uzurpátory.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 139 Kč
 129 Kč
 119 Kč
 140 Kč
 296 Kč
 174 Kč
 160 Kč
 174 Kč
 219 Kč
 327 Kč
 174 Kč
 209 Kč