Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Černé lži, Torre Alessandra

Torre Alessandra: Černé lži
Název:   Černé lži
Autor:   Torre Alessandra
Žánr:   ostatní
Počet stran:   288
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print + Mystery Press
Překladatel:   Petra Kubašková
Autor obálky:   Jakub Jíra / Jan Matoška
ISBN:   978-80-7398-317-8

Běžná cena:   299 Kč
Naše cena:   209 Kč
Sleva:   90 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Vyšlo v koedici s nakladatelstvím Mystery Press.

JEDNA ŽENA. DVA MUŽI. JEDNO DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ Pokud si myslíte,

že tento příběh znáte,

pak se velice mýlíte.

Alessandra Torre netoužila být odjakživa spisovatelkou. Přesto v uplynulých třech letech vydala již dvanáct knih a pravidelně zaujímá přední místa v žebříčcích prodejnosti. Erotický thriller Černé lži je právě jedním z těchto bestsellerů, který se umístil i na žebříčku The New York Times.

Černé lži navazují na tradici Padesáti odstínů šedi a série Crossfire, které české čtenářky přijaly s nadšením. Torre však ve své knize posouvá hranice ještě o trochu dál. Příběh Layany a Branta se odehrává ve světě úlisných intrik, děsivých tajemství a spletitého klamu. Oba hrdinové se musejí postavit démonům minulosti temnějším než noc a zároveň při prodírání bahnem lží neztratit jeden druhého ani sebe sama. Černé lži jsou samostatným románem, žádnou donekonečna se táhnoucí sérií, na jejíž rozuzlení by čtenářky musely roky čekat.

Alessandra Torre si na psaní postavila podnikatelský plán – a vyšel jí. Dnes vydělává víc než její manžel, realitní developer, a to především díky tomu, že své knihy vydává sama a ze svého jména vytvořila úspěšnou značku. Svou prvotinu Blinded Innocence, vydala sama přes Kindle Direct Publishing. V úvodu se jí prodávalo pět kusů denně, brzy na to dvacet kusů, padesát, a pak už prodeje stoupaly geometrickou řadou a denně dosahovaly kolem dvou tisíců stažení, a honorář Alessandry Torre se vyšplhal na 60 tisíc dolarů měsíčně i přesto, že kniha stála pouhé tři dolary.

Knihy, které mění životy

Zároveň v duchu E. L. James Torre probořila společenská tabu a začala otevřeně mluvit o sexu. Kvůli tomu se také mnohdy střetává s cenzory na Amazonu, kteří platformu KDP skenují a filtrují z ní pornografii. Torre je tudíž mnohdy nucená vyměňovat obálky svých knih, případně trochu krotit erotickou explicitnost, jíž její texty jen hýří. Torre také v zájmu legitimizace erotického subžánru jako hodnotné literatury provedla průzkum mezi svými čtenářkami, aby zjistila, do jaké míry jim její knihy mění život. Dostala 803 odpovědí, z nichž 85 % uvedlo, že některé ze scénářů jejích knih uvedlo doma v praxi, a 90 % je nyní otevřenější vůči svým partnerům ohledně sexu.

Torre proto také kromě své oficiální facebookové stránky zřídila ještě uzavřenou skupinu pro ženy, v níž její fanynky sdílejí své fantazie týkající se dominance, ponižování či ménage-?-trois. Tato skupina má už několik tisíc členů a stále roste.

Anotace:

Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama. Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila. A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru. Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?

Vyjde v koedici s nakladatelstvím Mystery Press.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 188 Kč
 224 Kč
 206 Kč
 260 Kč
 237 Kč
 265 Kč
 195 Kč
 202 Kč
 202 Kč
 244 Kč
 259 Kč
 199 Kč