Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v období 2.1. - 15.2. je pražské knihkupectví Fantasya zavřeno z důvodu rekonstrukce prodejny. Osobní odběry na prodejně tedy v tomto období nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Meč pravdy 18 - Ohnivá kaskáda - brož., Goodkind Terry

Goodkind Terry: Meč pravdy 18 - Čarodějnický oheň - Ohnivá kaskáda
Název:   Meč pravdy 18 - Ohnivá kaskáda - brož.
Autor:   Goodkind Terry
Žánr:   fantasy
Série:   Meč pravdy (9/2)
Podsérie:   Čarodějnický oheň (2)
Počet stran:   412
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Classic
Překladatel:   Václav Čuba
Autor obálky:   Richard Clifton-Dey

Běžná cena:    
Naše cena:   269 Kč
Sleva:   38 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Richard, zoufalý ze zmizení Kahlan, uzavře obchod s čarodějnicí Šotou a vyměňuje Meč pravdy za informaci o Ohnivé kaskádě a místu kostí v Hluboké nicotě. Zde zjišťuje, že Ohnivá kaskáda je mocné kouzlo schopné rozplést samotné bytí. Richardovi společníci jsou znepokojeni. Zdá se, že jediným řešením, jak mu pomoci překonat šílenství a postavit ho do čela armády proti Jagangovi, je zbavit ho za pomoci magie jeho představ o tajemné ženě, která nikdy neexistovala. Nejprve se jim však musí podařit Richarda dostihnout a zadržet. Mezitím se Sestry Temnoty zmocnily dvou ze tří schránek Ordenu pečlivě střežených v Zahradě života, a přiblížily se k cíli svého snažení – přivolat mezi živé Strážce podsvětí…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Čarodějnický oheň - Ohnivá kaskáda, Goodkind Terry
raina - 30. 04. 2008 12:20

Série se pomalu, ale jistě(snad) blíží ke konci a člověk by čekal, jak se říká "uzavírání kruhu". Několikrát jsem si říkala jestli je to vůbec možné a zda-li si TG někdy spočítal kolik osudů rozehrál a musí dohrát. Čarodějnický oheň opdovídá na mnohé otázky, které byli nadhozeny v předchozích dílech. Kruh se opravdu místy uzavírá, ale opravdu jen místy, protože tam kde končí jedna záhada začíná další. Richard toho času stále v pozadí všech bojů zavdá svým příbuzným, přátelům a poddaným pravý důvod k panice. Honí se totiž za krásným přeludem, který má být jeho ženou, kterou ovšem nikdo nikdy neviděl. Richard, jehož podezření padne na sestry temnot se opravdu nemýlí. Sestry temnot , které zažehli nad životem matky zpovědnice Kahlan kouzlo Ohnivé kaskády rozehráli velmi nebezpečnou hru, která může zapříčinit úplné vymizení magie. Pěkně napsané, ale místy zmatené, že se musíte vracet k tomu a tomu dílu a znova "naštudovat" o co přesně šlo, aby vám to mohlo správně zacvaknout.:)
a všetko pokračuje
Dariel - 30. 11. 2010 11:59

Richard spraví niečo, čo sa nepodobá konaniu zdravého človeka. Vymení so Šotou meč pravdy za informácie o Kahlan, no namiesto nich dostane informácie o ohnivej kaskáde a o nejakom mieste stratenom v ničote. Tak isto ho varuje pred príšerou, ktorá sa zjaví zakaždým, keď Richard použije svoj dar. Sklamaný sa vracia na hrad , kde ho čakajú jeho blízky. No čoskoro zistia, že veci nie sú v poriadku. Richard ich oboznamuje zo situáciou a tým vyvoláva u ostatných pocit zúfalstva. Tí čo im na Richardovi záleží sa začínajú o neho báť preto sa ho chcú pokúsiť vyliečiť, no najprv ho musia dostihnúť. Richard však neúnavne pátra po odpovediach na svoje otázky a je presvedčený o svojej pravde. Zatiaľ sa pomocou zvláštneho spojenca tri stratené sestry temna zmocnili 2 schránok ordenu a tým začali svoj plán na zánik sveta. 18 diel série (2 čarodejnický oheň) je Kniha venovaná Richardovi. Čitateľ tu narazí mnoho replík ktoré už čítal, čo prináša pocit nudy. Ale aj napriek tomu sa tu odohrá pomerne dosť dejovej línie a preto sa kniha dá prečítať za prijateľný čas. Nie je tu však moc čo chváliť ale ani moc čo vyčítať je to priemerná kniha. Tak isto ako predchádzajúce je skôr pre starších a náročnejších. Treba však ak podotknúť, že je aj pre vytrvalcov a nadšencov autora. Na to, že sa dej blíži ku koncu v tejto knihe to necítiť a bol som z nej značne zmetený. Moje hodnotenie je na 3 hviezdičky.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 269 Kč
 269 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 248 Kč
 440 Kč
 440 Kč
 242 Kč
 323 Kč
 242 Kč
 341 Kč
 269 Kč