Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Bod návratu, Dvořák Otomar

Dvořák Otomar: Bod návratu
Název:   Bod návratu
Autor:   Dvořák Otomar
Žánr:   scifi
Počet stran:   252
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Triton
Autor obálky:   Valentino Sani

Běžná cena:   159 Kč
Naše cena:   143 Kč
Sleva:   16 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Bod návratu – to není jenom téma titulní povídky, ale jakýsi jednotící svorník všech povídek v této knize. Jejich hrdinové se stali zajatci „jiného světa“, z něhož se, většinou bezvýsledně, snaží uniknout – a je lhostejno, jestli se tyto „jiné světy“ nacházejí za hranicemi známého vesmíru, na marsu, v kráteru jihoamerické sopky, v kanálech průmyslového megaměsta, ve zrádném ráji tichomořských ostrovů, v gigantických vírech cyklónů nebo v počítačovém programu. všechny jsou propojeny „bodem návratu“, oním osudovým, zlomovým okamžikem na hranicích života a smrti…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Bod návratu, Dvořák Otomar
eMPage - 08. 09. 2008 08:10

U této knihy mě překvapilo, jak široký záběr žánrů autor zvládá, fantasy, sci-fi, mystika v současnoti, prostě skvělé, každý si přijde na své. Každá z povídek je dosti originální a se zajímavým koncem. Příjemně se to čte, ačkoliv povídka Hora démonů mohla být trochu kratší, ale i tak se to dá snést. Hodně zajímavá byla povídka Ti, kteří zůstali uvnitř a Eliáš, ty měné povedené pak Nesmrtelní a Mano Kanaka, takže suma sumárum, mi z toho vychází lehce nadprůměrná kniha, která stojí za přečtení :-)

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 94 Kč
 107 Kč
 191 Kč
 242 Kč
 206 Kč
 172 Kč
 206 Kč
 242 Kč
 206 Kč
 125 Kč