Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Stříbrná relikvie Recenze
Stříbrná relikvie
Patricia Briggs

5. září 2011, Alžběta Lexová
Série Mercedes Thompsonová o automechaničce a kožoměnkyni v jedné osobě z pera americké autorky Patricie Briggsové se povážlivě rozrůstá a u nás už dosáhla na pátý vydaný díl – Stříbrnou relikvii. Kojotí slečna tentokrát opět zkříží cestu tajemným a jak jinak než nebezpečným fae.

Číst článek dál | Diskuze (1) | Přístupů: 3560
Magie mrtvých Recenze
Magie mrtvých
Ilona Andrews

2. září 2011, Michaela Křivánková
Kate to v životě nemá úplně jednoduché. Snaží se zůstat skryta před zraky mocných, jenže pokud chce vyřešit vraždu svého opatrovníka, musí využít všech dostupných zdrojů. Poradit si s magií mrtvých nebude snadné a pomoc mocného Pána šelem by nebylo moudré odmítnout.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2828
Přání smrti Recenze
Přání smrti
Rob Thurman

5. července 2011, BoboKing
Málokteré nakladatelství má takový kvalitní marketingový program jako ostravský Fantom Print. Nesnaží se šetřit na správných výdajích, a svoje knihy propaguje na většině důležitých míst, ať v tištěných či elektronických médiích. Pro čtenáře je ale hlavní ještě jeden kladný rys tohoto nakladatelství, a tím je rychlé dodávání nových dílů u seriálových knih, kterých je ve fantastice drtivá většina.

Číst článek dál | Diskuze (1) | Přístupů: 3088
Přání smrti Recenze
Přání smrti
Rob Thurman

5. června 2011, Renata Heitelová
„Někdy je toho na vás prostě moc… děje se vám tolik děsných věcí, že máte nakonec jen tři možnosti: můžete si do pusy strčit pistoli, ztuhnete a po zbytek života budete nosit plíny, nebo se prostě oklepete a půjdete dál. Jen kvůli Nikovi jsem si vybral tu třetí možnost.“

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3269
Běsnění Recenze
Běsnění
Rob Thurmanová

16. února 2011, Renata Heitelová
New York – semeniště zločinu, ale i všech možných a nemožných mýtických stvoření. Při vší Kalově smůle to musí být zrovna příšery, které kopou za tu správnou stranu. Ale není se čemu divit. Vždyť i on sám v sobě nese geny jedné z takových stvůr, a ne jen tak ledajaké. Kal Leandros, jak už víme z předchozích dvou dílů, je napůl Ólfi, potomek tvorů, kteří po matičce Zemi naháněli i tyranosaury. S Tolkienovými elfy mají podobné jen jméno a špičaté uši. Naštěstí je tu Kalův starší bratr Niko, aby Kalovi připomněl, že je taky napůl člověk, a důrazně mu vysvětlil (nejlépe pohlavkem), aby na předky z otcovy strany nemyslel. Vždyť se s nimi „V temnotě“ vypořádali, no ne? Definitivně určitě ne, ale prozatím se zdá, že dají pokoj.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3506
Měsíční svit Recenze
Měsíční svit
Rob Thurman

1. listopadu 2010, Renata Heitelová
Vlkodlačí putyka Měsíční svit není jen ošuntělé hráčské doupě po střechu plné blech, ale také místo setkávání mafiánského Klanu vlkodlaků. Uprostřed mely mezi dvěma znepřátelenými stranami se při svém pátrání ocitá půlčlověk/půlólfi Kal Leandros, se kterým jsme se poprvé seznámili v románu V temnotě.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4393
Měsíční svit Ukázky z knih
Měsíční svit
Kal Leandros 2

7. října 2010, Rob Thurman
V minulé knize s názvem V temnotě zachránili bratři svět před ďábelskými příbuznými Kalova otce, ale nyní museli začít zcela od začátku. Našli si nový byt a také práci – působí jako tělesná stráž a soukromí detektivové. A v New Yorku, kde si nadpřirozené bytosti vykračují po ulicích úplně stejně jako normální lidé, je práce více než dost. Kvůli poslednímu případu musí v přestrojení proniknout do prostředí vlkodlačí mafie. Kal si myslí, že to bude jednoduchá a rychlá práce. Ale to se velmi, velmi mýlí.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3853
V temnotě Recenze
V temnotě
Rob Thurman

8. července 2010, Renata Heitelová
„Jen moje představivost… nebo… jsi mě… právě zabil?“ „Jen na vteřinu, přísahám.“ …aneb příběh o tom, že někdy musíte mít sílu svého nejbližšího zabít, abyste ho mohli zachránit. Za matku měl alkoholičku, co si vydělávala jako věštkyně, za otce příšeru, která jednou v noci zaklepe na jeho okno se slůvkem „můj“. Špičatá tvář a rudé oči provázejí Kala ve snech celý život. Proč ho otcovi příbuzní sledují? Co mají s Kalem za záměry?

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 3917
V temnotě Recenze
V temnotě
Rob Thurman

2. července 2010, BoboKing
Popularita takzvané urban fantasy je značná jak ve světě, tak u nás v Čechách. Každý týden se na trhu objeví aspoň jeden titul odehrávající se v našem světě, kde ale s námi koexistují upíři, vlkodlaci a jiná „magická verbež“, která to s námi myslí všelijak, ale většinou nás bere jako pouhou potravu, v lepším případě jako něco bezvýznamného, nicotného. Povětšinou se jedná o příběhy líznuté trochou romantiky a lásky, jak to proslavila Meyerová svojí ságou Stmívání.

Číst článek dál | Diskuze (90) | Přístupů: 4711