Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech bude ve výdejních místech tato provozní doba:
Arrakis Brno: 20.-24.8. zavřeno – inventura
Matrix Ostrava: 20.-24.8. zavřeno – inventura
Fantasya Praha: 27.-31.8. zavřeno – inventura
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Zaklínač a jeho svět, CD Projekt RED & Dark Horse

1426501408
Název:   Zaklínač a jeho svět
Autor:   CD Projekt RED & Dark Horse
Žánr:   Fantasy
Počet stran:   184
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jakub Mařík
ISBN:   978-80-7398-308-6
Datum vydání:   Květen 2015

Běžná cena:   549 Kč
Naše cena:   439 Kč
Sleva:   110 Kč, 20%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Ponořte se hluboko do světa monster a těch, kdo je loví. Geralt a jeho nejvěrnější společníci vás provedou fascinujícím světem Zaklínače. Přečtěte si zasvěcené popisy mnoha úžasných míst; nebezpečných stvůr, které je obývají, a smrtících zbraní, které skoncovaly s jejich řáděním. Tato úchvatná, bohatě ilustrovaná kniha je nezbytným průvodcem světem Zaklínače a naprostá nutnost pro všechny příznivce temné a epické fantasy.

Drahý čtenáři,

kniha, kterou držíš v rukách, je souborem mnoha poznámek a náčrtů, které jsem pořídil osobně nebo se mi je podařilo zakoupit, opsat nebo jinak získat během mnoha mých cest. Zvykl jsem si totiž sbírat postřehy a informace, které mne zaujaly v družných hovorech, aby mohly našim potomkům posloužit jako zdroj inspirace a důvod k zamyšlení. Většina vlastnoručně sepsaných poznámek posloužila jako základ mého vlastního grandiózního díla, mých memoárů nazvaných Půl století poezie. Rád bych dodal, plivaje do tváře falešné skromnosti, že všichni, kterým záleží na jejich pověsti vzdělaných a sečtělých lidí a kteří nechtějí být ocejchováni jako hlupáci a venkovští křupani, by si tuto knihu měli pořídit. Ti z vás, kdož zatím nejsou obeznámení s tímto mistrovským dílem plným ostrovtipu, vzrušujících dobrodružství a okouzlujících veršů, ho mohou nalézt u nejbližšího obchodníka s kvalitní literaturou, nebo v domovech svých kulturnějších a náročnějších přátel. Velmi mnoho dokumentů, které jsem shromáždil, si však do výše zmiňované knihy cestu nenašlo. Jedná se především o texty sepsané jinými osobami než já, které jsem do svých memoárů pochopitelně zahrnout nemohl. Některé jsou však natolik zajímavé, že jsem se je rozhodl využít v další knize – samozřejmě po pečlivé úpravě a doplnění vhodných komentářů. Doufám, můj drahý čtenáři, že tě jejich pročítání pobaví. Především bych si však přál, aby ti také rozšířily obzory ohledně věcí jako magie, čarodějové, všeobecné dějiny světa a známá historie zaklínačů, obzvláště mého drahého přítele Geralta z Rivie.

MarigoldDiskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Zaklínač a jeho svět
Marek Černý - 31. 05. 2015 11:31

Trvalo mi nějákou chvíli, než jsem se pevně rozhodl, jestli mi stojí za to koupit si tuto knihu, ale nyní nelituji. Kniha obsahuje pěkné ilustrace i informace, které doplňují celkový svět zaklínače. Občas se divím, kde se ve mně bere ta láska k fantasy a při listování a pročítání knihou se i stává, že si říkám: "Vždyť je to celý vymyšlený, co to čteš?!" Je to vášeň. Pěkný den! M.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 188 Kč
 195 Kč
 178 Kč
 313 Kč
 296 Kč
 251 Kč
 439 Kč
 479 Kč
 244 Kč
 125 Kč
 524 Kč
 181 Kč