Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Pevnost 04/2017 + Jáma a dům, Rečková Jana

Rečková Jana: Pevnost 04/2017 + Jáma a dům
Název:   Pevnost 04/2017 + Jáma a dům
Autor:   Rečková Jana
Žánr:   fantasy
Počet stran:   84 + 288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Ing. Kristina Nowakowska + FANTOM Print
Autor obálky:   Žaneta Kortusová
ISBN:   978-80-7557-046-8

Běžná cena:   159 Kč
Naše cena:   143 Kč
Sleva:   16 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Přílohou nové Pevnosti je mysteriózní román Jáma a dům od legendy české fantastiky – Jany Rečkové. V Křížovém domě se najde hodně. Jeho pravý pán dokáže opravit skoro všechno. A co není v domě, najde se v jámě. Včetně pekelných psů, kteří jsou smrtelně nebezpeční. Fantasy s příchutí new weird a detektivky, v níž může a nemusí být pachatelem sám ďábel.

A k výborné knize ještě dostanete skvělý časopis:

ZAKUPTE NÁHRADNÍ BATERKY DO WALKMANŮ, NĚJAKOU TU OSTROU MUNICI A BUĎTE PŘIPRAVENI STRÁŽIT GALAXII I VŠE OSTATNÍ. NOVÁ STRÁŽCOVSKÁ PEVNOST JE TU A NEMUSÍME PŘIPOMÍNAT, V JAKÉM RYTMU BUDE HRÁT. MY VŠICHNI JSME GROOT!!!

Druzí STRÁŽCI GALAXIE naplní kina po okraj a v Pevnosti od nich neočekáváme nic menšího než film tohoto roku. Mývalí pracku na to! Přesto bychom vás ale rádi upozornili i na několik dalších peckovic, které prostě nesmíte minout. Prasečí a jiné zordy se chystají aktivovat noví STRÁŽCI VESMÍRU. Za dokonalou vizuální depresi VOLÁNÍ NETVORA: PŘÍBĚH ŽIVOTA ručí vizionářství Juana Antonia Bayony. Samozřejmě nemůžeme opomenout pobělošenou pecku GHOST IN THE SHELL, rozebranou hned na šesti stranách, anebo menší pootočení se za LOGANEM či drobnohledné pomrknutí na výsostně narkotický seriál LEGION. A co na to literatura? Ursula Le Guinová doporučuje poslední střípek KRONIKY ZÁPADNÍHO POBŘEŽÍ. Tipem redakce se stal Lebbonův ARMAGEDON. Zároveň letos slavíme 80. smrtniny HOWARDA P. LOVECRAFTA. A už jste vstoupili do Croninova postapokalyptického MĚSTA ZRCADEL? Případně jste připraveni na DOTEK VETŘELCE, těšíte se na Heitzovu novinku ONEIROS anebo se chcete začít bát v metru zásluhou parádičky Michala Šefara PODSVĚTÍ? Vřele doporučujeme stejně jako povídky od Macieje Lewandowského a Jakuba Maříka!!!! A do toho přijíždí MATRACMAN, STRÁŽCI Z BLANÍKU a SATANISTI. A mimochodem taky se tak těšíte na Svět knihy? My též! Protože Pevnost vládne a opět vám přináší náruč plnou fantazie!!!

Obsah:

téma

06 ÚKOL: ZACHRÁNÍT SVĚT
TÉMA Seznamte se s těmi nejodvážnějšími partičkami superhrdinů, které klepnou přes prsty i největší padouchy se světovládnými choutkami.

10 STRÁŽCI GALAXIE NA DRUHOU
TÉMA Galaxie je opět v nebezpečí, což znamená, že Star-Lord a jeho povedená partička budou mít zase spoustu práce.

11 POWER RANGERS SE VRACÍ
TÉMA Legendární devadesátkový seriál vstává z mrtvých, aby ve filmovém zpracování ukázal, že morfování je pořád cool!

fokus

52 GHOST IN THE SHELL
Vše, co jste chtěli vědět o kultovní manze a ještě kultovnějším anime, které se právě chystají dobýt plátna kin. Se Scarlett Johanssonovou v hlavní roli.

film

12 FILMOVÝ KOMPAS
RECENZE Kong: Ostrov lebek, Kráska a zvíře, Nicota a Doctor Strange. 14 LOGAN FILM Wolverinovo rozloučení očima Pepy Horkého. 15 VOLÁNÍ NETVORA FILM Magické dobrodružství, ve kterém malý chlapec potká mluvící strom. 16 SERIÁLOVÉ NOVINKY SERIÁLY Další várka horkých novinek a seriál Legion. 19 FUTURE GATE FESTIVAL Fantastické promítání pod hlavičkou robotů v robotě. 20 FILMOVÁ HLÍDKA
NOVINKY Thorův nový začátek, Fresh prince, O tučňácích a slonech a spousta dalších novinek.

literatura

22 KNIŽNÍ KOMPAS
RECENZE Kroniky Západního pobřeží, Volání povinnosti, Poslední a kupa dalších knih. 26 KRÁL HORORU LOVECRAFT KULT – Rouhačský mistr děsu, hnusu a nočních můr slaví výročí. 28 MĚSTO ZRCADEL FANTASY SÁGA – Boj s nákazou měnící lidi v krvežíznivá monstra pokračuje. 31 DOTEK VETŘELCE KNIHA – Proti parazitům z vesmíru stylově a s pořádně velkou bouchačkou. 31 ONEIROS KNIHA – Hororový příběh o pátrání po jedné vražedné kletbě. 33 FANTASTICKÁ ZVÍŘATA KNIHA – Vymazlený scénář z pera samotné J. K. Rowlingové. 34 PODSVĚTÍ KNIHA – Z pražského metra se šíří děs a hrůza.

35 ČERNÁ LELIWA / MING DUO A VĚTRY HORAŠINU
POVÍDKY Maciej Lewandowski / Jakub Mařík. 58 PROFÍCI RADÍ
PORADNA Honza Kotouč a jeho čtvrtá lekce jak psát příběhy. 58 MATRACMAN PEVNOSTNÍ KOMIKS – Deváté dobrodružství našeho superhrdiny. 62 LITERÁRNÍ HLÍDKA
NOVINKY Pomníky zimy, Dobrodruh 4, Válka světů a další novinky.

historie

72 SPÁČI Z BLANÍKU
TÉMA Vážně i nevážně o zachráncích našeho národa, až bude nejhůř… tedy zítra. 76 KONSPIRAČNÍ TEORIE
PODTÉMA Leoš Kyša a další várka šílených konspirací a alternativních realit.

hry

64 HERNÍ KOMPAS NOVINKY Novinky, ale hlavně… hlavně nová konzle Switch a vše, co o ní potřebujete vědět. 68 VIDEOHRY RECENZE The Legend of Zelda: Breath of the Wild /Resident Evil VII / Horizon Zero Dawn. 70 DESKOVKY
RECENZE DAO. 78 GEEKZÓNA
GEEKOVSKÉ OKÉNKO Nejnovější machrovinky ze světa geeků!



Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 195 Kč
 359 Kč
 269 Kč
 269 Kč
 258 Kč
 161 Kč
 287 Kč
 176 Kč
 125 Kč
 125 Kč
 224 Kč
 143 Kč