Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Koniáš - Muž na stezce, Žamboch Miroslav

Žamboch Miroslav: Koniáš - Muž na stezce
Název:   Koniáš - Muž na stezce
Autor:   Žamboch Miroslav
Žánr:   fantasy
Série:   Koniáš
Počet stran:   544
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Triton
Autor obálky:   Lubomír Kupčík

Běžná cena:   349 Kč
Naše cena:   314 Kč
Sleva:   35 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Žádná stezka není neschůdná, žádná ulička příliš temná a žádné tajemství není zakopáno dostatečně hluboko, aby nestálo za to po něm pátrat. Mladý šlechtic na útěku se pod tlakem okolností mění z pronásledovaného štvance v silného muže spoléhajícího jen na sebe samotného – na svůj úsudek, oko, postřeh a zbraně. Projde kolem vás, aniž si ho všimnete, postavte se mu do cesty a bude to poslední chyba vašeho života. S přibývajícími zkušenostmi a zahojenými jizvami je stále osamělejší a obezřetnější; čím věrnějším společníkem je mu smrt, tím víc miluje a obdivuje život. Následujte ho do uliček špinavých měst, mezi chátru a spodinu lidské společnosti, projděte se po kroky tlumících kobercích luxusních rezidencí mocných jeho světa, vyšplhejte se do dech beroucích výšek velehor, zalykejte se vedrem v deštných pralesích nekonečných džunglí a bojujte o poslední doušek vody ve vyprahlých pouštích. Cesta je cíl. – Soubor koniášovských povídek Mirka Žambocha.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Koniáš - Muž na stezce, Žamboch Miroslav
racek - 11. 07. 2008 09:50

příjemné čtení. vybroušený styl a zajímavé příběhy. Velmi spokojen. Přece jen si myslím, že tohle mu sedí líp než to predátoři.
Ad Muž na stezce
Dann - 19. 07. 2008 18:18

Mé první, tedy vlastně druhé setkání s Koniášem. První bylo v povídce Na válečné stezce, která vyšla v Legii Nesmrtelných. Už tam jsem autorův styl vyprávění považoval ze velice ojedinělý a zajímavý, ale v té době jsem byl zaměřen na trochu jiný styl fantasy. Až teď jsem se ke Koniášovi vrátil, a musím říct, že bych si to nedovedl představit lépe. Povídky jsou ve valné většině takového rozsahu, že dokážou plně vtáhnou do děje, ale na druhou stranu je lze přečíst za neuvěřitelně krátkou dobu. Nebudu zde vypisovat jejich obsah, protože poté by ztratili část svého kouzla. Kniha je výhodná zejména díky chronologickému seřazení povídek. Chybí v ní pouze Na ostřích čepelí (samostatný román), Cenzurováno, Konec vlka samotáře (samostatná minikniha) a Cesta domů (v Legendách české fantasy). Nakonec bych se chtěl zeptat těch, kteří znají Koniáše lépe než já, kde vyšla povídka Cenzurováno, odehrávající se před Koncem vlka samotáře. Díky.
RE: Ad Muž na stezce
Lokken - 19. 07. 2008 22:38

No já do teď žiju v domění že Cenzurováno jako povídka ani nijak jinak nevyšlo.Ale ruku do ohně bych za to nedal...
RE: RE: Ad Muž na stezce
Dann - 20. 07. 2008 10:07

Špatně jsem zformuloval dotaz - chtěl jsem se zeptat, kde se dá Cenzurováno najít a přečíst. Tak.
RE: RE: RE: Ad Muž na stezce
Sirius - 20. 07. 2008 15:05

asi když cenzurováno - tak to znamená, že teprve vyjde. Jinak v říjnu by měl vyjít i román: Návrat vlka samotáře
RE: RE: RE: RE: Ad Muž na stezce
Dann - 20. 07. 2008 15:21

To mě nenapadlo, díky. O Návratu vím, těším se.
Názor
eMPage - 01. 09. 2008 13:05

Je radost mít Koniášovo povídky všechny pohromadě, procházet s ním jeho životní útrapy a dobrodružství, to je prostě radost. Každá povídka přináší nové dobrodružství, které se opravdu skvěle čte ať už to má 10 stránek nebo 100. Pan Žmaboch prostě umí a na tom se asi nikdy nic nezmění.
Stezky osudu...
BoB - 28. 11. 2008 04:02

S Koniášem se již dozajista každý z nás někdy setkal. Minimálně spatřil nějakou knihu Miroslava Žambocha s tímto hrdinou v knihkupectví nebo u kamaráda v knihovně. Povídek s Koniášem autor napsal dost, aby to vydalo na jejich ucelené vydání pod jednou hlavičkou. Jedna sbírka devíti koniášovských povídek (Ostří oceli, Fantom print, 2002) již vyšla. Tato je však rozšířena o tři kusy. A tímto vylepšeným vydáním je právě kniha Koniáš – Muž na stezce. Tato publikace obsahuje soubor povídek, kde hlavním hrdinou je právě zmiňovaný Koniáš, který prochází světem s utajenou identitou. A právě na těchto toulkách zažívá zajímavá dobrodružství, která máme možnost prožívat s ním na stránkách výše jmenované knihy. Koniáš je hrdina, který se snaží problémy neřešit jen silou. Ta je bezesporu pádným argumentem, ale až když ostatní diplomatické metody selhávají. Díky své tělesné konstituci je spíše přemýšlivý typ. Zabíjí rychle a bez mrknutí oka, je-li to třeba, ale jinak se snaží vše (má-li ovšem na to ve všem tom shonu vůbec čas) promyslet dopředu. Není to ani tupý zabiják, který díky své obrovské síle všude vítězí, není to lstivý vrah bez svědomí. S tímto hrdinou se může každý ztotožnit, neboť působí divokým, leč civilizovaným dojmem. Miroslav Žamboch stvořil hrdinu, kterého si mnoho čtenářů oblíbilo a to i (možná že především) díky literárnímu stylu, jakým jsou jeho příhody popisovány. Tím dokáže autor každého vtáhnout do děje bez zbytečného roztahaného vysvětlování, kterých jsme někdy u jiných prací (především románů, kde se děj díky rozsahu dobrodružství rozjíždí pomaleji) svědky. Živou formou vyprávění dokáže zaujmout vaši pozornost a udržet si ji až do poslední stránky. Jak rychlé bitky, tak klidnější pasáže přečtete s chutí a nic vás od dalšího čtení nedokáže odradit. Toto souhrnné vydání Koniášových dobrodružství je skvělá příležitost pro ty, kteří se s ním seznámili až v poslední době a rádi by zjistili, jak to všechno začalo.
Zklamani
Konias - 18. 05. 2009 00:50

Jsme zklamany .. a to predevsim tim,ze jsem se tesil na novou knihu o Koniasovi jak male dite.O to vetsi byl pro me sok, ze misto nove knihy a pribehu jsem koupil jen prepis puvodnich povidek o Koniasovi ktere bud vysli v malem vydani( kapesnem) nebo v kniznim... Byl to pro me sok kdyz jsem koupil tuto knihu a po precteni prvnich stranek sem bezel hned zkontrolovat svoji domaci knihovnu abych zjistil, ze misto nove knihy a tudiz i pribehu se jedna jen o prepis (opis) povidek jiz vydanych..... Jinymi slovy "ten kdo koniase nezna doporucuji tuto knihu jakozto sbirku vsech povidek o nem jiz davno vydanych... a ti kteri uz Koniase znaji jiz z drivejska musim zklamat .. krom jedine povidky neni nic noveho jen opis del davno napsanych a vydanych......
Další Koniášovy příběhy
gilbert - 30. 08. 2010 11:34

Jak už jsem psal u Na ostřích čepelí, Koniáš je ze Žambochových hrdinů můj nejoblíbenější. A tahle povídková sbírka to jen potvrzuje. Obsahují vše, co od Koniáše a jeho autora očekáváme: výborný příběh se zajímavou zápletkou, čtivost, akci a jednoho z nejsympatičtějších hrdinů fantasy.:) Co je dalším plusem knihy, je její chronologické seřazení, takže se o hrdinovi dozvíme něco více. Například úvodní povídka „Až na dno“ nám ukáže Koniášovi začátky (tvrdá lekce života při první zabijácké zakázce;)) a dozvíme se i něco o jeho minulosti a původu. Těžko se rozepisovat o jednotlivých povídkách, i přesto, že vždy jde v zásadě o totéž – Koniáš „někam“ přijede a musí tam „něco“ řešit, každá stojí za přečtení. Pokaždé se totiž dostane „někam jinam“ a vyřeší to „nějak jinak“ :). Raději popíšu některé povídky, abych se do toho moc nezamotával… Asi nejakčnější je povídka „Fanoušek“, v níž se Koniáš účastní šermířského turnaje. Souboje vedené „do první krve“ se brzy zvrtnou, když vyjde na povrch pravý charakter organizátora a vše je zakončeno legendární bitkou čtyř „gladiátorů“ proti stovce vojáků. Také se zde v epizodní roli objevuje další Žambochův hrdina, Bakly. Nejdrsnější mi pak přišly povídky „Cherchez la femme“ a „Štěstí z pekla“. V první Koniáš díky ženě nedobrovolně narukuje do armády snažící se proniknout do neprostupné džungle. Atmosféra je skutečně dusivá. V druhém zmiňovaném příběhu se pak podíváme do města postiženého smrtelnou epidemií. Povídky „Na válečné stezce“, „Pouštní škorpión“ a „Drsná hra“ mi přišly až westernové. V první z nich prožívá Koniáš dobrodružství s horskými osadníky i místním domorodým kmenem, další dvě se odehrávají na poušti. Zvláště poslední jmenovaná „Drsná hra“, která mi svou zápletkou (dva soupeřící gangy v pouštním městečku a do toho zasahující armáda a nově příchozí Koniáš) připomněla klasický western „Pro hrst dolarů“, patří podle mého k vrcholům této sbírky. Dalším takovým vrcholem je jistě „Vysoký příliv“, v němž se Koniáš vypravuje s dalšími odvážlivci na Dýmový ostrov zachránit jednu dívku. Zde na ně čeká velké nebezpečí v podobě zhmotnělých vlastních nejtajnějších strachů. Příběh plný tajemna s výborným nápadem. Abych to shrnul, pro fanoušky autora a Koniáše zvlášť je to jasná volba. Jedná se o výborné čtení, ke kterému se čtenář bude jistě rád vracet.
20180419
xiaojun - 19. 04. 09:58

20180419 junda http://www.oakleysunglassesglasses.us.com http://www.raybansunglassescheapsale.us.com http://www.coachhandbagsclearance.us.com http://www.nikeshoesfree.us.com http://www.coachoutletfactoryshop.us.com http://www.jeanstruereligion.in.net http://www.reeboktrainers.me.uk http://www.pandoracharmsoutlets.us.com http://www.adidas-uk.me.uk http://www.poloralphlaurenoutlet-online.us.com http://www.adidasoutlet-stores.us.com http://www.canadagooseoutletstoresale.us.com http://www.cheapnba-jerseys.us.com http://www.michaelkorsoutletny.us.com http://www.ferragamoshoes.org.uk http://www.swarovskisoutlet.us.com http://www.rayban--sunglasses.co.uk http://www.coachoutlet-store.us.org http://www.truereligionjeansoutletstore.us.com http://www.hermes-birkin.in.net http://www.canada--goose.ca http://www.michaelkorsoutletclearancer.us.com http://www.michaelkorsoutletonline-shop.us.com http://www.fit-flopssaleclearance.us.com http://timberwolves.nbajerseysstore.us.com http://www.canadagooseoutletcom.us.com http://www.nikeshoesofficial.us.com http://www.oakleysunglassesoakleys.us.com http://www.kevindurantshoes.net http://mavericks.nbajerseysstore.us.com http://www.coachfactoryoutletcoachoutlet.us.com http://www.coachoutlet-store.eu.com http://www.swarovskioutletstore.us.com http://www.ralphlaurenpoloshirts.org.uk http://magic.nbajerseysstore.us.com http://www.todsoutlet.us.org http://www.canadagoosejacketsco.ca http://www.katespadeoutletofficial.us.org http://www.uggoutlets.ca http://www.michaelkorsoutletsalestore.us.com http://www.canadagooseparka.name http://www.uggsoutletugg.com.co http://www.canadagoosesoutletstore.com http://www.fitflops-sale.org.uk http://www.coachoutletonline-coachfactoryoutlet.us.com http://www.guccioutletstores.us.com http://www.adidasoutlets.us.org http://www.toryburch.com.co http://www.oakleysunglasseswholesaleauthentic.us.com http://www.pandoracharmssaleclearance.org.uk http://www.louisvuittonoutlet-store.us.org http://www.salomonshoess.us.com http://www.barcelonajersey.us http://www.eccoshoesoutlet.us.com http://www.michaelkorsfactory-outlets.us.com http://www.mizuno-shoes.us.com http://www.canadagoosejacketssales.us.com http://www.airjordanretro.com.co http://www.truereligionjeansclearance.us.com http://www.canadagoose-jacketsuk.co.uk http://www.nikepresto.us http://www.michaelkorsoutletkors.org.uk http://rockets.nbajerseysstore.us.com http://www.longchamppascher.fr http://www.cheapjordansfreeshipping.us.com http://www.michaelkorsbagss.co.uk http://www.airjordan3.us http://www.michaelkorshandbagsclearancestore.us.com http://www.katespadeoutletofficials.us.com http://lakers.nbajerseysstore.us.com http://raptors.nbajerseysstore.us.com http://www.ferragamoshoesofficial.us.com http://www.pandoracharmssale-clearance.me.uk http://www.ralphlauren-outletuk.me.uk http://www.mulberrysaleuk.org.uk http://www.chelseajerseys.us http://www.cheapsoccerjersey.net http://wizards.nbajerseysstore.us.com http://www.long-champpliage.fr http://www.longchamphandbagssale.co.uk http://www.louis-vuittonlv.us.com http://cavaliers.nbajerseysstore.us.com http://www.christianlouboutinoutletcl.us.com http://www.michaelkorsukhandbags.co.uk http://www.coach-onlineoutlet.us.com http://www.coachfactoryoutletoutlet.us.com http://www.toryburchoutlets.us.org http://www.coachcanada-outlet.ca http://www.truereligionjeansoutlet.co.uk http://www.airjordanshoes.us.org http://www.kobebryantshoes.in.net http://www.rolexwatchesoutlet.us.com http://www.poloralphlaurencheap.us.com http://www.chicago-blackhawks.us.com http://www.michaelkorsoutletsales.us.com http://www.airjordan4retro.us http://www.polooutletfactorystore.us.com http://www.uschristianlouboutinoutlet.us.com http://www.realmadridjersey.us http://www.cheapjordanswholesale.us.com http://www.coachoutletcoupons.us.com http://www.oakleysunglasseseyeglasses.us.com http://www.polooutletclearance.us.com http://www.raybansunglasseson-sale.us.com http://www.yeezyboostoutlet.us.com http://celtics.nbajerseysstore.us.com http://www.coach-outletclearance.us.com http://www.canadagooseoutletcoats.us.com http://www.oakleysunglasses-clearance.us.com http://www.canadiangooseoutlet.us.com http://www.uggsoutlet-boots.us.com http://www.michaelkors-handbagsuk.me.uk http://www.canadagoose-jacketsuk.me.uk http://www.uggsoutletstores.com.co http://www.raybansunglassesonlines.us.com http://www.canadagoose-outletstore.name http://www.cheapoakleysunglassesfactory.us.com http://www.uggoutletonline-clearance.us.com http://www.coachoutletonlinecoachfactory-outlet.us.com http://www.raybansunglassessun.us.com http://www.michaelkorsoutletonlinefactory.us.com http://www.airmax90shoes.org.uk http://www.moncler-jackets.co.uk http://www.niketrainersnikeshoes.co.uk http://www.barbouroutlet.us.com http://www.michael-korsoutletuk.me.uk http://www.canadagooseoutlet-store.name http://www.pandora.net.co http://www.michaelkorsoutletcheap.us.com http://www.pandoracharmsorg.us.com http://www.uggsoutlet-stores.us.com http://www.michaelkorsoutletcheapsale.us.com http://www.michaelkorsoutleok.us.com http://www.moncler-jackets.org.uk http://www.mulberrybagsuk.co.uk http://www.longchampoutletonlines.us.com http://www.pradasunglasses.us.com http://www.canadiangooseoutlet.ca http://www.coachfactoryoutlet-sale.us.com http://www.canadagooseoutletgoose.us.com http://www.guccioutletonline.us.org http://www.nikeoutletonline.us.org http://www.true-religionjeanssale.us.com http://www.adidastrainersshoes.co.uk http://www.michaelkorsoutletfriday.us.com http://www.michaelkorshandbags-onsale.us.com http://www.airhuaracheuk.org.uk http://www.rolexreplicawatches.com.co http://www.nikestore-uk.org.uk http://www.airjordanretros.us.com http://www.yeezyboost350sale.us.com http://www.canadagooseoutlet-stores.com http://www.cheap-snapbacks.us.com http://www.cheapjordansretro.in.net http://www.longchamphandbagssale.us.com http://www.swarovski-outlets.us.com http://www.cheapnfljerseysforsale.us.com http://www.polooutletsale.us.com http://www.poloralphlaurensales.us.com http://www.michaelkorsoutletnewyork.us.com http://pacers.nbajerseysstore.us.com http://www.coachoutletonlineshops.us.com http://www.suprashoes.us.com http://www.giuseppe-zanotti-outlet.org http://www.toryburchoutletofficials.us.com http://www.toryburchoutletus.us.com http://www.nikeairhuaraches.co.uk http://www.truereligionoutletclearance.us.com http://www.jordanshoesshop.us.com http://www.oakleysunglasseswholesaleus.us.com http://www.newbalanceshoes.in.net http://www.nikeblazerpaschers.fr http://www.michaelkorsoutletkors.us.com http://www.katespadestoreoutlet.us.org http://www.poloralphlaurenofficial.us.com http://www.long-champsolde.fr http://www.pradahandbagsuk.org.uk http://www.coachfactoryoutlet-clearance.us.com http://www.nikeairforce1.org http://www.denverbroncos.us.org http://www.mcmoutletstore.us.org http://www.cheapraybansunglasseswholesale.us.com http://www.michaelkorshandbags-outlets.us.com http://www.hermesbelts.us.com http://www.oakleysunglasseseyewears.us.com http://www.coachoutletonlinecoachoutlet.us.com http://www.clevelandcavaliers.us.com http://www.canadagoose-jackets.org.uk http://www.outlettruereligion.in.net http://www.linksoflondon.org.uk http://www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk http://www.michaelkorsoutletclearanceinc.us.com http://www.nikeshoes-outlet.us.com http://www.coach-handbags.us.com http://www.guccioutletonlinestores.us.com http://www.truereligion-jeanssale.us.com http://www.raybansunglassessale.net.co http://www.nikeairmax-90.me.uk http://www.katespadeoutletnewyork.us.com http://www.cheapnhljerseyss.us.com http://www.burberryoutletus.us.com http://www.oakleysunglasseswholesaleusa.us.com http://www.canadagoosecoats.org.uk http://www.yeezyboost.us.org http://www.fitflopssales.org.uk http://grizzlies.nbajerseysstore.us.com http://www.swarovskicrystalco.org.uk http://www.poloralphlaurens.in.net http://pistons.nbajerseysstore.us.com http://www.oakleysunglassesformens.us.com http://www.canada-goosejacketsoutlet.us.com http://www.christianlouboutinoutletin.us.com http://www.longchampsoldes.fr http://pelicans.nbajerseysstore.us.com http://www.michaelkorsoutletca.us.com http://www.coachoutletclearance.us.com http://www.canadagooseoutletco.us.com http://www.ralphlauren-pascher.fr http://www.ysloutlet.us.com http://www.fitflopsoutletsale.com http://www.raybansunglassesonsales.us.com http://www.cheapjerseys-wholesale.us http://www.poloralph-laurenuk.org.uk http://www.lakersjersey.us.com http://www.burberryoutlet.ca http://www.jordanshoesoutlet.us.com http://www.toryburchoutletstores.us.org http://www.clearancefitflopssale.com http://www.uggsoutletco.us.com http://www.uggoutlet-onlineclearance.us.com http://www.michaelkorsoutletok.us.com http://www.futbol-baratas.com http://www.cheapmlbjerseyss.us.com http://www.michaelkorsoutletnew.us.com http://www.pradaoutlet.us http://www.canadagoosejacketsofficials.us.com http://www.airmax90uk.me.uk http://www.louisvuittonoutletlv.us.com http://nuggets.nbajerseysstore.us.com http://jazz.nbajerseysstore.us.com http://www.ferragamo-outlets.us.com http://www.pandoracharmsofficial.us.com http://www.ralphlauren-poloshirts.org.uk http://www.canadagoosejacketsoutlets.ca http://www.michaelkorsoutletclearance-online.us.com http://www.coachoutletcanada.com.co http://www.poloralphlaurenshirtss.us.com http://www.oakleysunglassessites.us.com http://mulberryoutlet.outlet-store.co.uk http://www.poloralphlaurens.org.uk http://www.truereligion-jeansoutlet.us.com http://www.outletchristianlouboutin.us.com http://www.uggoutlet.ca http://www.nikeairmax2017.us.org http://www.fitflop.in.net http://www.polooutletsfactorystore.us.com http://www.cartieroutlets.us.com http://www.ralphlaurenpolostore.us.com http://www.michaelkors.de.com http://www.canadagooseoutletonlinesale.us.com http://www.coachoutletofficials.us.com http://www.pandoracharmssale.us.org http://www.cheapjordansforsale.in.net http://www.true-religion.org.uk http://www.michaelkorsoutletr.us.com http://bulls.nbajerseysstore.us.com http://www.michaelkorsoutletme.us.com http://www.basketballshoes.us.com http://www.jordan-shoes.us.com http://www.pandora-charmssaleclearance.org.uk http://www.pandoracharmssalesclearance.com http://www.truereligionjeansoutlets.us.com http://www.louisvuittonoutletclearance.us.com http://www.longchamphandbagssale.me.uk http://www.handbagslongchamp.us.com http://www.cheapjordansshoe.us.com http://www.converseshoes.us.com http://www.mulberry-handbagsuk.co.uk http://www.oakleysunglassestop.us.com http://www.outletcanadagoosestores.us.com http://www.airforce1.us.com http://kings.nbajerseysstore.us.com http://www.nikefactoryoutlets.us.com http://www.foampositeshoe.net http://www.montblancpenss.us.com http://www.katespadeoutletco.us.com http://www.poloralphlaurens.me.uk http://hawks.nbajerseysstore.us.com http://www.mbt-shoesoutlet.us.com http://www.lacostepoloshirts.us.com http://www.oakleysunglasseswebsite.us.com http://www.coach-factoryoutlets.us.org http://www.rescom.fr http://www.poloralphlaurenshop.us.com http://www.uggbootsclearancesale.us.com http://www.canadiangoosejackets.us.com http://www.michaelkorsoutletz.us.com http://www.michaelkorsoutletmks.us.com http://www.mulberrybagssale.org.uk http://www.canadagooseoutletstoress.us.com http://www.cheap-uggsoutlet.us.com http://www.christianlouboutinoutletfactory.us.com http://www.nikeairmax90.nl http://www.edhardy.us.com http://www.air-max90.co.uk http://www.ray-bansunglassesonsale.us.com http://www.oakleysunglasseseye.us.com http://www.max1.nl http://www.airmax90-uk.co.uk http://www.nbajerseysnike.us.com http://www.michaelkorsoutletfactorystore.us.com http://www.asics-shoes.us.com http://www.rolexwatchesforsale.in.net http://www.adidas-wings.in.net http://www.mulberryhandbagsoutlets.me.uk http://www.mulberryoutlets.org.uk http://www.pandorajewelrystore.com http://www.pandoraoutletjewelry.us.com http://www.raybansunglassesforwomens.us.com http://www.coachoutletonline.us.org http://www.jordanshoesclearance.us.com http://www.katespadeoutletkate.us.com http://www.hervelegeroutlet.us.com http://www.pandorajewelryoutlet.us.com http://suns.nbajerseysstore.us.com http://www.fredperrypolo-shirts.com http://clippers.nbajerseysstore.us.com http://www.ralphlaurenpolo-outlet.us.com http://www.kobe9elites.us.com http://www.michaelkorsoutlet-storesofficial.us.com http://www.coachoutletstore.com.co http://www.moncler.us.com http://thunder.nbajerseysstore.us.com http://www.oakleysunglasses-uk.org.uk http://www.cheapmlbjerseys.net http://www.pololacostepaschers.fr http://www.uggsoutlet.ca http://www.uggoutletusa.us.com http://www.toryburchoutletsales.us.com http://www.jordanshoes.us.com http://www.uggsboots.ca http://www.airjordan12.us http://www.birkenstocksandal.us.com http://www.footballshirts.me.uk http://www.oakley-sunglasses.nom.co http://www.bottega-venetaoutlet.us http://www.coach-outletclearance.us.org http://www.mulberryhandbagss.org.uk http://www.longchamphandbagssale.org.uk http://www.raybansunglassesofficialsite.us.com http://www.michae-kors-outlet.ca http://www.cheap-jordanshoes.us.com http://www.cheapjordan-shoes.us.com http://www.guccioutletsonline.us.org http://www.airmax-trainers.co.uk http://www.raybanssunglassesoutlets.us.com http://www.cheapjordanswholesale.in.net http://www.swarovskioutletonline.us.com http://www.coach-outletstore.us.org http://www.michaelkorsoutletonline-stores.us.com http://www.oakleysunglassessun.us.com http://www.airjordan4.org http://www.adidasnmduk.org.uk http://www.pandoracharmsoutlet.us.org http://www.nikeoutlets.us.org http://www.sanantoniospursjersey.us http://www.canadagooseoutletss.us.com http://www.ralphlauren-poloshirts.us.com http://www.cheapjerseyswholesalenike.us.com http://www.uggoutletugg.us.com http://www.burberryoutletinc.us.com http://www.dansko-shoes.us.com http://www.chromeheartsoutletstores.us.com http://www.truereligionjeans.co.uk http://www.christianlouboutinoutletorg.us.com http://www.christianlouboutinoutletsale.us.com http://www.coachoutletonlinesfactory.us.com http://www.kobeshoes.us http://www.canadagoosejacketsgoose.us.com http://www.valentinooutlet.us.com http://nets.nbajerseysstore.us.com http://www.nbajerseysstore.us.com http://www.truereligionoutlet-store.us.com http://www.denverbroncosjerseys.org http://www.canadagoosejackets-outlet.us.com http://www.jordanshoesstore.us.com http://warriors.nbajerseysstore.us.com http://www.christianlouboutinpas-cher.fr http://www.canadagoosejacketscg.ca http://www.toryburchoutlet-online.us.com http://www.coachoutletclearanceonline.us.com http://www.airjordanreleasedates.us.com http://www.coachoutletclearance.us.org http://www.puma.us.org http://www.nikerosheone.us http://spurs.nbajerseysstore.us.com http://www.manchesterunitedjersey.us http://www.burberrysaleoutlet.us.com http://www.canadagoosejacketsstore.us.com http://www.uggoutletstoresofficial.us.com http://www.coachoutletonlineco.us.com http://www.moncler.us.org http://www.moncleroutletonline.us.com http://www.adidasnmdad.us.com http://www.cheapuggbootsonline.us.com http://www.swarovskicrystaljewelry.org.uk http://www.michaelkors-outletonlinesale.us.com http://www.uggoutletscheap.us.com http://www.nike-store.org.uk http://www.michaelkorssuk.org.uk http://www.nfljerseyss.us.com http://bucks.nbajerseysstore.us.com http://www.louboutinshoes.me.uk http://www.coachoutletonline-clearance.us.com http://www.salvatore-ferragamo.in.net http://www.pandoracharmspandora.us.com http://www.lebronjamesshoess.us.com http://www.nikeairmaxtrainers.co.uk http://www.katespadeoutletsales.us.com http://www.chromeheartsoutlet.us.org http://www.longchampoutlet1.us.com http://www.raybansunglassesoutlets.com.co http://www.nfljerseysofficial.us.com http://www.oakleysunglassesdesigner.us.com http://www.macmakeup.us.org http://www.coachoutletstoreoutlet.us.com http://www.canadagoosejacketsusa.us.com http://www.pandoraoutletstores.com http://www.coachoutletcoachoutletonline.us.com http://www.coachfactoryoutletclearance.us.com http://www.cazaloutlet.us.com http://www.fitflopssale.in.net http://www.michaelkorshandbagsoutletstores.us.com http://www.soccerjerseys.us.com http://www.pandoracharmsoutlets.us.org http://www.marc-jacobs.us.org http://heat.nbajerseysstore.us.com http://www.poloralph-lauren.us.com http://www.longchampoutlet.us.com http://www.stephencurryshoess.us.com http://www.fitflopsshoes.in.net http://www.nikerosherun.me.uk http://www.michael-korsoutletuk.org.uk http://www.ferragamooutletstore.us.com http://www.raybansunglassesco.org.uk http://www.raybanssunglassessale.us.com http://www.nhl-jerseys.org http://www.hermesoutletstore.us.com http://www.raybansunglassesoutlets.net.co http://www.fitflopssaleclearance.in.net http://www.uggboots-clearance.us.org http://www.christianlouboutinoutletshop.us http://www.ralphlaurenpolo.eu.com http://trailblazers.nbajerseysstore.us.com http://www.pradashoesofficial.us http://www.raybansunglassesusa.us.com http://76ers.nbajerseysstore.us.com http://www.cheapfootballshirts.org.uk http://www.truereligionjeansoutletsale.us.com http://www.ralphlaurenpoloshirtss.org.uk http://www.michaelkorscybermonday.us.com http://knicks.nbajerseysstore.us.com http://www.michaelkors.eu.com http://www.reebokoutletstores.us.com http://www.raybanssunglassesonsale.us.com http://www.nobisoutlet.us.org http://www.katespadeoutletstores.us.org http://www.hermesoutletonline.us.com http://www.soccer-shoes.us http://www.airmax-90.org.uk http://www.oakley-sunglasseswholesale.us.com http://www.ferragamo.us.org http://www.uggsoutletshop.us.com http://www.birkenstock-outlet.us.com http://www.ralphlaurenpolo.us.org http://www.rolexwatchessale.us.com http://www.coachoutletstores.eu.com http://www.michaelkorswallets.us.org http://hornets.nbajerseysstore.us.com http://www.uggboots-australia.us.com http://www.cheapjordansonline.us.com http://www.coachoutletonlinefactorystore.us.com http://www.uggsoutletinc.us.com http://www.coachoutletoutlet.us.com http://www.canadagoosejacketssale.org.uk http://www.polooutletfactory.us.com http://www.pandoracharmssaleclearances.us.org http://www.worldcupjerseys.us.com http://www.canadagooseoutletoutlet.us.com http://www.mont-blancpens.com.co http://www.oakleysunglasseswholesalez.us.com http://www.truereligionjeans.org.uk http://www.oakleysunglassesoks.us.com http://www.toryburchoutletoutletsale.us.com http://www.coachoutletstorecoach.us.com http://www.jordanshoesfactory.us.com http://www.truereligion-jean.us.com http://www.ferragamooutletstore.net http://www.michaelkorshandbags.in.net http://www.uggoutletstoress.us.com http://www.warriorsjersey.us http://www.uggoutletclearance.us.com http://www.wellensteyn.us.org http://www.canadagooseoutletinc.us.com http://www.raybansunglassesrbs.us.com http://www.airmax90.us.com http://www.pandorajewelrycharm.us.com http://www.michaelkorsoutletcoupons.us.com http://www.louboutin-shoes.me.uk http://www.nhljerseysstore.us.com http://www.coachoutlet-canada.ca http://www.nike-airmax2015.us
Scene: kill god mode!Kevin Durant "3 + 1" on effort
BKI89yves - 25. 05. 00:17

Throw three points is not the whole garage regular work, and don't forget about, Stephen curry is your team in assists as well as steals, he averaged 6. 7 assists inside regular season, 14 inside the league and the playoffs stephen curry shoes will be averaging 9. 3 assists for the reason that league the first! Let's imagine a graphic, 40 minutes per game in the Treasury, attack launched dozens of times, there are always some ball he wasn't inside outside, but the soccer ball inside, attracted a dual... What will happen then? There was a man the guy can tell you the remedy, curry shoes he called clay : Thompson, from the golden state warriors, he made there is much surprise 211 3-pointers, finished third in the league, and that 211 3-pointers, 68 hails from the assists of Stephen curry. 12-13 year to contrast the storage and ray Allen inside '05 -' 06 : Allen into 269 3-pointers, and he's the Seattle supersonics. That year, Allen's 269 associated with 653 three-point shots, photo 41. 2%, as Stephen : 272 of 600 photos in his Arsenal, as tall as 45. 3%; That 12 months, Alan ball attack produce 3 ratio is lower than a quarter, compared along with 38. 6% in database; That year, Allen's assists the quantity 3. 7, less versus Treasury for three aids. So the outline, the image of alternative 3-pointers hand straight down the garage outline: he besides completed the sharpshooter qualifications, his teammates for his creation of free-throw prospects into; He will also look for opportunities simultaneously, through the ball development, stopped for no assists 3-pointer of shots. Additionally, he also can go assists, "create" another glass pitcher - clay - Thompson! Not only can catch vote, may also urgent stopped, can develop more opportunities to other people, this star, unique! Now i'm kd shoes afraid, just use "striker" two words are already unable to define Stephen curry, must also be in with any "great" rhetoric. Tag: kyrie irving shoes Lebron soldier 11 lebron soldier 10 kobe bryant jersey puma fenty adidas boost new era caps kyrie 1 nike pg 2 kyrie irving shoes mizuno shoes adidas alphabounce puma fenty
Duran for protect the warriors team willing to pay?One can easily be replaced off can kill two birds with one stone
BKI89yves - 25. 05. 03:29

Following a brought the first curry shoes basketball, a garage at your match: each other presented a perfect diamond entrance, teammate Steve Blake flew to follow along with up, left the clippers protect darren collison (microblogging) the gap between two steps behind their closely, Danny granger could be the only defender in tow line. This is the storage superior court intuition and knowing that embodies: his shot variety. He seems to recognize the defensive player from the ideas, can predict their own next move, then strike before hand. "When other people are doing gesture, garage in judgment, and the activity, this is Stephen is the best place, in this respect the actual league may be second to none. Find field space, know the spot that the defense space will happen, it is the key on the art of his photographs. Because no matter precisely how good your shots, more exquisite technology, no area is useless. "ESPN's Donald thorpe, once wrote inside his article. Garage very carefully stephen curry shoes observing the defense, he have reason to be so cautious. Before this, the warriors have overlooked 12 goals in 13 shots in past times, is now 33 to help 37 behind the clippers, disturbed with the right leg muscle anxiety of garage after just one of 4. For car port himself, this ball is very important: before a season, he hit accurate documentation in NBA history having 272 grains of a few points, if again recognized three points today, his three points this season hit number will go over 200 mark. So that library can be the sixth in a row has at the least two season hit two hundred grains of three participants, at the same time period, still can have several points to continuous hit game streak continue to 54 games - it will be the warriors team historical past record. "I like everything kd shoes relevant to the shooting, " garage once said within the interview, "but with the best especially in perfect hands posture. When your is in good rhythm, from standing in the feet on the floor, his hands to complete an effort, all series of joint actions will likely be calm and smooth, like waves. It's a superb feeling. ". Tag: kyrie irving shoes vibram shoes yeezy triple white stephen curry shoes puma suede d rose 6 Adidas Apparel adidas porsche design shoes ugg 5815 lebron soldier 10 asics gel kayano 23 adidas tennis hu lebron soldier 10 asics gel kayano 24 adidas zx flux nike sb dunk calvin klein underwear fila shoes air max 270 puma fenty slides adidas alphabounce wholesale mlb hats nike kobe shoes jordan retro curry 3 curry 4 shoes nike free kyrie irving shoes puma fenty nike hyperdunk john wall shoes curry shoes kyrie 4 kyrie irving shoes lebron shoes nike kyrie nike epic react flyknit kyrie 4 confetti lebron shoes Cristiano Ronaldo CR7 birkenstock sandals lebron 14 shoes lebron james shoes anello backpack michael jordan shoes d rose 8 curry 2 nike roshe run puma rihanna creepers camo nike air vapormax adidas yeezy lebron soldier 11 nike air more uptempo kyrie 1 paul george shoes kyrie 4 air jordan 31 hyperdunk 2017 Nike Lebron James Shoes kyrie 4 nike epic react vans shoes puma fenty kyrie irving shoes Nike Football Cleats jordan 32 curry 4 Shoes kobe 10 kobe 11 kyrie 4 adidas terrex adidas iniki canada goose kd shoes store kobe bryant jersey nike lebron 14 adidas superstar Shoes new balance shoes kyrie irving jersey kyrie 4 adidas eqt nike huarache curry shoes curry 3 shoes lebron james shoes curry 5 shoes
http://www.pandora-cz.com
LitblillCom - 04. 06. 06:33

锘?a href="http://www.pandorasbracelet.us.com">pandora bracelet air vapormax cheap nfl jerseys wholesale pandora red bottom nike huarache birkenstocks yeezy zebra v2 nike lebron 15 pandora sale supreme clothing blue tint yeezy canada goose supreme clothing pandora charms sale clearance ultra boost coach outlet clearance michael kors handbags outlet pandora charms pandora ring fitflop sandals yeezy beluga calvin klein outlet jordan retro 12 kyrie 4 shoes under armour clearance timberland outlet canada goose coats cheap nfl jerseys longchamp outlet birkenstock outlet yeezy boost 350 north face jackets clearance jordan 11 red clark shoes adidas yeezy zebra ultra boost uncaged red bottoms air vapormax cheap soccer cleats nike clearance skechers shoes steph curry shoes skechers outlet pandora charms nike outlet store online shopping air jordan 11 win like 82 puma fenty michael kors outlet clearance fake yeezy boost 350 kate spade handbags celine bag christian louboutin moncler yeezy boost 350 v2 curry 4 timberland outlet store beats by dre yeezy timberland boots boty nike nike air max nike kd stephen curry shoes michael kors canada coach factory balenciaga air more uptempo puma outlet christian louboutin moncler uk nike kyrie nike kd yeezy shoes timberland boots nike kyrie vans for sale converse sneakers adidas outlet timberland homme woolrich outlet vapormax flyknit birkenstocks nike outlet yeezy boost kyrie 3 shoes air vapormax yeezy moncler outlet online adidas outlet beats wireless headphones nike air max 97 fitflop timberland uptempo louboutin uk pandora charms nike vapor max timberland boots ralph lauren sale clearance yeezy boost ugg italia jordan 11 retro coach black friday yeezy boost hogan outlet nike air north face uk nike air vapor yeezy nike black friday pandora bracciali pandora black friday ugg australia christian louboutin lacoste pas cher north face black friday air max 2018 yeezy boost 350 bracciali pandora louboutin pas cher nike air max coach cyber monday polo ralph lauren skechers boots longchamps pandora black friday sale nike pas cher yeezy boost nike air max nike air max 97 michael kors cyber monday michael kors sacs pandora jewellery nike vapor max nike outlet black friday yeezy pandora michael kors black friday sale canada goose yeezy boost air jordan pandora sito ufficiale north face jackets black friday sac michael kors pandora online shop super dry nike air max 97 moncler air max 2018 bracelet pandora hogan scarpe pandora air max 2017 pandora nike vapor max yeezy boost 350 v2 nike outlet store online adidas outlet store nike hyperdunk nike air max adidas yeezy boost air max 2017 air max 2017 longchamp bags mbt shoes hogan outlet online nike kd pandora rings ultra boost adidas kyrie shoes nike hyperdunk james harden vol 1 lebron 15 christian louboutin shoes pandora bijoux pandora soldes yeezy boost 350 yeezy boost 350 yeezy boost 350 v2 nike outlet store online longchamps sac yeezy boost 350 v2 blue tint adidas yeezy jimmy choo outlet pandora jewelry clearance yeezy boost 350 jimmy choo yeezy boost yeezy boost 350 salvatore ferragamo shoes lacoste outlet kd 9 fitflops nike air vapormax nike huarache curry 4 goyard bags nike air max 2017

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 359 Kč
 269 Kč
 125 Kč
 160 Kč
 62 Kč
 62 Kč
 116 Kč
 170 Kč
 179 Kč
 359 Kč
 196 Kč
 341 Kč