Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Kolo času 5 - Oheň z nebes, Jordan Robert

Jordan Robert: Kolo času 5 - Oheň z nebes
Název:   Kolo času 5 - Oheň z nebes
Autor:   Jordan Robert
Žánr:   fantasy
Série:   Kolo času (5)
Počet stran:   544
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Dana Krejčová
Autor obálky:   Matt Stawicki
ISBN:   978-80-7398-235-5

Běžná cena:   499 Kč
Naše cena:   349 Kč
Sleva:   150 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

ŠTVANICE NA VYVOLENÉHO HRDINU Z LEGEND ZAČALA… … a Kolo času se otočilo již popáté! * Jen málokterému klasickému fantasy cyklu se na tuzemském knižním trhu dostává takové péče jako monumentální sáze Američana Roberta Jordana. Nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) se rozhodlo neponechat nic náhodě a nové vydání série vypravilo do světa nejen v elegantní jednosvazkové úpravě, nýbrž také s původním, avšak revidovaným překladem Dany Krejčové. * Nemluvě o tom, že ročně vyjdou tři až čtyři díly, takže pokud Vyvolení v čele s Temným nevstoupí do našeho světa, aby plány FANTOM Printu překazili, bude sága kompletní v horizontu několika málo let. Pátým dílem jsme se tak „přehoupli“ lehce přes první třetinu. * Hon na Draka – Oheň z nebes se nese ve znamení divokého honu na ústředního protagonistu Kola času, Randa al’Thora, přezdívaného Drak Znovuzrozený, který byl vyvolen, aby se postavil temnotě. A tak se situace ve světě, který si bere to nejlepší z klasické tolkienovské fantasy, ještě více komplikuje a hrdinové musejí napnout veškeré své síly, aby páté kolo přežili… * Tentokrát proti Randovi totiž nestojí pouze voje zla, které se snaží povolat zpět Temného, ale do přediva intrik se zapojí i Elaida, nová amyrlin Aes Sedai. Drak Znovuzrozený je ale připraven – jak se blíží Poslední bitva, sbírá armádu, která by mu měla pomoci zvítězit. * Vydejte se proto do víru bitev, lásek a hrdinství a vězte, že „Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí, zanechávajíce za sebou vzpomínky, jež se mění v pověsti. Pověsti blednou v mýty a dokonce i mýty jsou dávno zapomenuty, když se věk, jež je zrodil, vrátí. Ve třetím věku, věku proroctví, jsou svět a čas v rovnováze. Co bude i co je by mohlo padnout do rukou Stínu.“ * Anotace: Vyvolení jsou volní a již připravují plány na velký den návratu, kdy bude Temný opět volně kráčet po zemi. A nedílnou součástí jejich plánu je polapení Draka Znovuzrozeného. Elaida, nově jmenovaná amyrlin Aes Sedai, také pomýšlí na polapení Draka Znovuzrozeného. Ví, že se Temný každou chvíli osvobodí, že se blíží Poslední bitva a že Drak Znovuzrozený se jí musí zúčastnit, aby se Temnému postavil, jinak je svět odsouzen k ohni a zkáze. Elaida musí zajistit, že Drak Znovuzrozený půjde na svou předpovězenou smrt. A Rand al‘Thor, sám Drak, skrytý ve starobylém městě Rhuidean, čeká, až se pod jeho zástavou shromáždí válečné klany Aileů…Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Sleva
Dran - 12. 09. 2013 10:27

Nebude 30% sleva jako u předchozích dílů? Nebo se na ni jenom při zadávání do eshopu zapomnělo?
Re: Sleva
Jan Nohovec - 17. 09. 2013 16:29

Dobrý den, jak vidíte, cena už byla upravena a knihu prodáváme opět s třicetiprocentní slevou.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 206 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 261 Kč
 5345 Kč
 160 Kč