Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Kolo času 4 - Stín se šíří, Jordan Robert

Jordan Robert: Kolo času 4 - Stín se šíří
Název:   Kolo času 4 - Stín se šíří
Autor:   Jordan Robert
Žánr:   fantasy
Série:   Kolo času (4)
Počet stran:   608
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Dana Krejčová
Autor obálky:   Raymond Swanland

Běžná cena:   499 Kč
Naše cena:   349 Kč
Sleva:   150 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

LEGENDÁRNÍ KOLO ČASU SE ROZTOČILO UŽ POČTVRTÉ… Fantasy ještě nikdy nebyla epičtější!

George R. R. Martin, Brandon Sanderson, Terry Goodkind – velká esa světové fantasy hovoří o Jordanově cyklu Kolo času s nebývalým respektem a úctou a někteří z nich dokonce jako o přímé inspiraci.

Jak by také ne, vždyť Jordan vzal to nejlepší z díla J. R. R. Tolkiena a pomocí své uhrančivé imaginace tyto ingredience přetavil ve svébytný a košatý příběh o boji Dobra se Zlem.

Pokud zastáváte názor (jako miliony dalších čtenářů), že nejlepší fantasy je ta klasická, odehrávající se ve světě, kde nechybějí magické artefakty, výpravy za dobrodružstvím, děsivé bestie a samozřejmě hrdinové, kteří mají za úkol tento svět zachránit, pak Jordanovo Kolo času jednoduše nemůžete minout.

Unikátní projekt

Fakt, že jde o jeden ze stavebních kamenů žánru fantasy, potvrzuje i skutečnost, že sága vychází v Česku již podruhé. Po nedotaženém prvním vydání z produkce nakladatelství Návrat přichází FANTOM Print s unikátním projektem, který nemá v tuzemsku obdoby…

Kolo času se prezentuje nejen excelentní grafickou úpravou a jednotlivé díly vyjdou vždy v jednom svazku, ale celá sága bude vydána v kompletní podobě (včetně závěrečných knih, které po autorově smrti dopsal Brandon Sanderson). Navíc se tak stane v průběhu několika málo let (v plánu jsou 3–4 svazky ročně).

Vstupte proto do Jordanova světa a zaposlouchejte se do legendy, která změnila životy jednotlivců i celých národů: „Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí. Pověsti blednou v mýty a dokonce i mýty jsou dávno zapomenuty, když se věk, jež je zrodil, znovu navrátí…“ Anotace:

Tearský Kámen, pevnost z pověstí, byla dobyta a Callandor, Meč, jenž není mečem, byl získán. Ale pro Randa al'Thora, jenž se stal Drakem Znovuzrozeným, je to teprve začátek. Jeho přátelé i nepřátelé kují pikle a vznešený Drak studuje zapsaná proroctví a snaží se ovládnout jedinou sílu, která mu patří. Dozví se však jen to, že musí dojít k válce – válce proti Zaprodancům a všem, kteří stojí proti Draku Znovuzrozenému. A zdi věznice, v níž je držen Temný, pomalu povolují. Rand al'Thor ví, komu se musí v konečné bitvě postavit…Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Sleva
Dran - 23. 05. 2013 11:32

Sleva 30% jako u předchozích dílů nebude? Nebo se na ni jenom zapomnělo? :-)

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 349 Kč
 206 Kč
 349 Kč
 153 Kč
 223 Kč
 216 Kč