Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Meč pravdy 03 - Armáda démonů - brož., Goodkind Terry

Goodkind Terry: Meč pravdy 03: Kámen slz - Armáda démonů
Název:   Meč pravdy 03 - Armáda démonů - brož.
Autor:   Goodkind Terry
Žánr:   fantasy
Série:   Meč pravdy (2/1)
Podsérie:   Kámen slz (1)
Počet stran:   517
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Classic
Překladatel:   Vincent Šinský

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   242 Kč
Sleva:   27 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

První čarodějovo pravidlo se stalo jednou z nejprodávanějších románových prvotin v oblasti fantasy. Nyní se Terry Goodkind vrací do pozoruhodného světa Richarda Cyphera, aby opět okouzlil čtenáře dílem, které je předurčeno stát se ještě populárnějším než první román. * Richardovi Cypherovi, který porazil zlého mága Darkena Rahla, není dopřáno odpočinku. Ovládá magii. Ale pouze sestry světla jej dokážou naučit poznat vlastní talent, aby mohl bojovat proti temným silám. Putuje za sestrami do starobylého Paláce Proroků ve vzdálené zemi starého světa, aby rozvinul svoji sílu a odhalil temné tajemství vlastního původu. * Kahlan, poslední matka zpovědnice, vede vojska středozemí do bitvy na život a na smrt proti rahlově armádě démonů. Mágova msta vyprovokovala krvavou válku. Kahlan nedokáže zastavit vraždění. Poslední naději skýtá Aydindril, sídlo čarodějů. Právě do něho musí dorazit Zedd, který je posledním ze skutečných mágů, aby vyvolal mocné síly k záchraně všech zemí.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Armáda démonů, Goodkind Terry
raina - 22. 04. 2008 14:18

V díle Sestry světla Goodkind zdařile pokračuje v příběhu Richarda a Kahlan do jejichž životů se vnesl chaos s příchodem nových skutečností a nových nepřátel. Richard se musí smířit s údělem, který nese jako syn Darkena Rahla, ale dříve než si na tuto skutečnost zvykne probouzí se v něm jeho neobvyklý Dar a je odvedem Sestrami světla do Starého světa. Odloučený od Kahlan s svých přátel se Richard pokouší zžít se svým nadáním, ale tajemná proroctví vyslovená mocnými čaroději již před lety otáčí kolečky osudu jinak, než by si kdo mohl představit v těch nejhorších nočních můrach. Čtivé a napínavé. Vřele doporučuji.
Ad Kámen slz
BoriHokr - 11. 03. 2009 20:40

Druhý díl Meče pravdy je pro mne vrcholem celé ságy. Richard je odvlečen do Starého světa, protože jedině tam sídlí řád Sester Světla, které jediné mu mohou pomoci zvládnout jeho magii. Kahlan mezitím povede krutou válku proti invazi Císařského řádu a do toho všeho hrozí nebezpečí i z Podsvětí...Na jednu knihu docela dost. Goodkind to ovšem zvládá s bravurou a i scéna jezení chleba u něj může být akční majstrštyk. Pravda, místy už se začíná projevovat, že jeho neustálé moralizování, obliba v mučících scénách a Sestry pohlížející na muže jako na něco jen o chlup lepšího než dobytek, může být na škodu, jenže vše je převálcováno akčním dějem a vršením jednoho problému za druhým. S tímhle by si asi neporadili ani komiksoví superhrdinové, ovšem Richard je Richard. Obálky sice již tradičně nemají nic společného s dějem, ale minimálně na tu druhou se hezky dívá.
prvý diel kámen slz
Dariel - 29. 10. 2010 16:23

Richard, hľadač pravdy sa spolu s Kahlan, matkou spovednicou, snaží nájsť kľud u bahenného ľudu. No ani tu nenájdu to čo hľadajú. Richarda začína zabíjať jeho dar, preto že ho nevie ovládať. Odrazu sa v dedine objavia sestry svetla s tým, že chcú Richarda odviesť na miesto kde ho naučia ako ovládať svoj dar. Kahlan presvedčí svojho milovaného aby s nimi šiel preto že chce by ostal žit. Preto hľadač odchádza z dediny a na krku má radahán, ktorý zväzuje nositeľov dar. Kahlan sa zatiaľ v doprovode 3 bojovníkov z bahenného ľudu vydáva do mesta Aydindril, sídla čarodejov. Cestou narazí na vyplienené mesto. Hrôzy ktoré tam uvidí ju donútia pridať sa na čelo neskúsenej armády a bojovať proti niekoľko násobnej presile. Richard tiež nezostáva pozadu a počas cesty mení nie len svoje okolia ale aj sestru ktorá ho sprevádza... to ako to s nimi dopadne nechám už na dočítanie. 3 diel ságy meča pravdy (prvý kámen slz) prekonal moje očakávania a zapísal sa do mojej natrvalo do mojej mysli. Kniha je pútavá a veľmi dobre napísaná. Vystupujú v nej postavy, ktoré majú reálne chyby, čo je pre túto knihu veľké +. Autor udržuje čitateľa v nevedomosti, čo ho dráždi čítať knihu ďalej. Jediná chyba tejto knihy je, že keď kniha končí čitateľ je práve najviac rozbehnutý a dej je absolútne neukončený. To je ale zámer toho prečo sú knihy rozdelené na 2 diely. Celkové hodnotenie knihy je 5 hviezdičiek.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 242 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 395 Kč
 314 Kč
 242 Kč
 440 Kč
 242 Kč
 305 Kč