Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Bez slitování, Weaver Tim

Weaver Tim: Bez slitování
Název:   Bez slitování
Autor:   Weaver Tim
Žánr:   ostatní
Série:   David Raker
Počet stran:   512
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Mystery Press
Překladatel:   Kristýna Ševčíková
Autor obálky:   Jan Matoška
ISBN:   978-80-88096-19-1

Běžná cena:   379 Kč
Naše cena:   265 Kč
Sleva:   114 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

David Raker býval coby novinář součástí mediální mašinérie, která na zmizelé lidi zapomíná, jakmile opadne první vlna zájmu. Nyní se živí tím, že po pohřešovaných osobách sám pátrá, čímž jim propůjčuje hlas a stále je tím připomíná. Za tu dobu zjistil jednu zásadní věc:

Za každým tajemstvím se skrývají lži…

Roky praxe ho také naučily, že je obtížné najít někoho, kdo si nepřeje být nalezen. Obojí si Raker velmi intenzivně uvědomuje u případu, kterého se ujal na žádost inspektorky Melanie Crawové. Leonard Franks, její otec a rovněž kdysi policejní důstojník, totiž odešel jednoho březnového dne z domu, aby přinesl dříví do krbu, a už ho nikdy nikdo nespatřil…

Rodina je bezradná, policie je na tom stejně. A právě tohle je chvíle pro Davida Rakera, pro jeho intuici, zkušenosti a schopnost vcítit se do zmizelých lidí. Raker ale netuší, že ti, kteří upředli tuhle smrtící pavučinu lží, nebudou mít s nikým ani špetku slitování.

Téma zmizelých a pohřešovaných osob zaznívá (od vydání globálního bestselleru Zmizelá Gillian Flynnové) v současných thrillerech a detektivkách velmi často, přičemž anglický spisovatel Tim Weaver ho zatím v šesti románech o Davidu Rakerovi zpracovává velmi precizně a originálně. Přitom ukazuje, že dramata lidí ocitajících se v hraničních situacích se nemusejí nutně odehrávat pouze na mrazivých pláních Skandinávie, ale třeba také v atraktivním a mnohdy drsném prostředí současné Británie.

Anotace: Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série
 134 Kč
 368 Kč
 296 Kč
 332 Kč
 261 Kč
 224 Kč
 341 Kč
 265 Kč
 265 Kč
 279 Kč
 300 Kč
 279 Kč