Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech bude ve výdejních místech tato provozní doba:
Arrakis Brno: 29.9. zavřeno
Matrix Ostrava: 29.9. zavřeno
Fantasya Praha: 29.9. zavřeno
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).

DíkyJana - 20. 03. 2013 22:20

Díky za dobrou zprávu, že Pevnost nezmizela. Nevím jestli je Vám známo, že Pevnost je generační časopis. Já jsem vyrostla na sci-fi, a pak tento druh literatury nadlouho odložila. Před 2 roky jsem objevila Pevnost a kupuju ji mému milému puberťákovi, ale čtuji samozřejmě taky. Byla jsem velmi příjemně překvapená, kam se tento druh literatury dostal. Zvláště ráda čtu povídky. Takže hodně štěstí milí údernící. jana

SuperMarigold - 20. 03. 2013 22:54

Ufff. Už jsem se bál, že mi zbydou jen nostaligcké vzpomínky na středeční okupování trafiky, čtení a záchvaty smíchu na recenzemi Jiřího Pavlovského. Díky moc za comeback.

Nové číslo:Maedros - 03. 04. 2013 09:39

Tak Duben nám zaklepal na dveře tak je tu otázka Co nové číslo? Všude jen zobrazené to Březnové a o novém zatím ani ťuk. :-(

Nové číslo je už připravené v tiskárně, takže opra...Jiří Popiolek - 03. 04. 2013 13:52

Nové číslo je už připravené v tiskárně, takže opravdu vyjde kolem 10. dubna.

Dubnová PevnostPevnost - 04. 04. 2013 09:25

Je to tak, dubnové číslo už se tiskne a na stáncích se objeví 10. 4. 2013. Stahujeme skluz z minulých měsíců, takže květnové vyjde už 7. 5. a pak už chceme držet vždy první středu v měsíci. Díky za podporu!