Soutěž o podepsanou knihu Jiřího Kulhánka, (PR)

Kulhánek - Vyhlídka na věčnost

Pevnost.cz a Crew.cz vyhlašují soutěž o knihu Jiřího Kulhánka nazvanou Vyhlídka na věčnost podepsanou samotným autorem! Román se stále připravuje k vydání, ale už teď si o tři její výtisky můžete zasoutěžit na webu Pevnost.cz. Nepůjde ovšem o jen tak obyčejnou soutěž o novou knihu, nýbrž o knihu podepsanou samotným autorem! A vzhledem k tomu, že Jiří Kulhánek už zpravidla knihy na autogramiádách nepodepisuje, je dost dobře možné, že půjde o jediné exempláře s jeho podpisem.

Jak vyhrát?
Stačí se registrovat na webu Pevnost.cz (tedy zde) jako jeho „obyvatel“. Pak se přihlásit do tlupy Noční klub, která je určena fanouškům Jiřího Kulhánka, a tady zanechat svůj tip, kdy kniha vyjde, tedy den, měsíc a rok vydání. Žádné další údaje nejsou potřeba, protože autoři tipů budou registrováni na Pevnost.cz a na základě údajů z databáze budou kontaktováni přes e-mail.

Kdo se může zúčastnit?
Všichni, kdo se zaregistrují na Pevnost.cz, kromě kmenových spolupracovníků redakce Pevnosti a zaměstnanců a spolupracovníků vydavatelství Crew, jejich milenek, milenců, rodinných příslušníků a domácích mazlíčků (včetně akvarijních rybiček).

Jak se rozhodne o vítězi?
Soutěž bude ukončena buď v okamžiku, kdy nakladatel vyhlásí závazné datum vydání Vyhlídky na věčnost, nebo jiný oficiální zdroj potvrdí údaj, že byla kniha odeslána do distribuce. Soutěž může být ale předčasně ukončena administrátorem Pevnost.cz! Například z důvodu, že datum vydání neformálními cestami prosákne na veřejnost.
Vítězem se stane ten, kdo uhodne den vydání, nebo bude ze všech účastníků nejblíže. Pokud uhodnou přesné datum více než tři účastníci, rozhodne los šéfredaktora Pevnosti. Pokud budou jenom tři, získají podepsanou knihu všichni tři.

Nápověda
Kniha patrně nevyjde do čtrnácti dnů a zřejmě vyjde do konce roku. Každopádně pokud chcete dávat i tipy na rok 2011 a další, nebojte se, třeba uspějete.

Výherce či výherci si po vydání podepsanou knihu vyzvednou buď v redakci časopisu Pevnost, nebo jim bude zaslána poštou.

10. května 2010, Tomáš Němec