Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Letopisy zlomu: Když se dva perou, plní se proroctví Recenze
Letopisy zlomu: Když se dva perou, plní se proroctví
Nik Perumov: Letopisy zlomu

7. února 2018, Martin Bečvář
Doba, kdy jeden prsten vládl všem, je minulostí. V současnosti jsou v kurzu dva meče – a prastaré proroctví praví, že když stanou proti sobě a jejich nositelé je zkříží v boji na život a na smrt, bude osud světa zpečetěn. Samozřejmě, jako u každého podobného proroctví je i u tohoto pouze otázkou času, kdy se vyplní.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 759
Letopisy zlomu Ukázky z knih
Letopisy zlomu
Nik Perumov

25. října 2017, Nik Perumov
Již několik století uplynulo od ničivých válek, v nichž lidé přemohli ostatní rasy. Dnes je lidská říše magickými řády udržována v područí násilí a strachu. Nový pán Říše se však od svých předchůdců liší. Nechce být pouhou loutkou, touží po skutečné moci. Dvorní mágové ho od dětství učili, aby byl nelítostný a nesmiřitelný – a nyní je připraven obětovat cokoli…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 767
Zlá doba pro draky Recenze
Zlá doba pro draky
Sergej Lukjaněnko a Nik Perumov

17. dubna 2011, Jan Kundera
V této knize od dvou velmi proslulých a uznávaných ruských spisovatelů sledujeme hlavního hrdinu Viktora, který nemá moc štěstí. Pomůže totiž mlaďounké dívence z nesnází a slíbí, že ji doprovodí domů. To ale samozřejmě netuší, kde ten domov je. Dokážete si představit jeho překvapení, když se dostane do jiného světa, který existuje zároveň s tím naším?

Číst článek dál | Diskuze (1) | Přístupů: 2611
Zlá doba pro draky Recenze
Zlá doba pro draky
Sergej Lukjaněnko, Nik Perumov

8. ledna 2011, Jana Poláčková
Když český čtenář zahlédne na obálce knihy jméno velmi známého autora spolu se jménem, které mu nic neříká, začne být na základě mnoha zkušeností podezřívavý a tušit nějakou čertovinu. V případě Zlé doby pro draky to však není na místě. Celý projekt totiž spáchala dvě zářivá jména ruské fantastiky – z nichž jedno u nás zazářilo ještě jasněji… a právě v tom leží největší naděje a zároveň největší zrada.

Číst článek dál | Diskuze (114) | Přístupů: 3502