Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Paříž - Katakomby Ukázky z knih
Paříž - Katakomby
Jeremy Bates

3. října, Jeremy Bates
Při čtení tohoto zneklidňujícího hororu se čtenářům bude tajit dech, protože autor opět rozehrává děsivý příběh plný napětí, akce a překvapivých zvratů. Tentokrát nás zavádí do Paříže, která bývá spíše symbolem romantiky, od níž má však rozsáhlá podzemní síť katakomb daleko. Pod rušnými ulicemi a kavárnami, kde se přátelé bezstarostně scházejí na kávu, se skrývá labyrint tunelů, místo spočinutí několika milionů mrtvých.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 278
Q: Otázky a odpovědi Ukázky z knih
Q: Otázky a odpovědi
Keith R. A. DeCandido

28. srpna, Keith R. A. DeCandido
Už je to sedmnáct let, kdy kapitán Jean-Luc Picard převzal velení Enterprise. Tehdy ještě třídy Galaxy, s pořadovým označením D. Byla to pocta, které není rovno. Kapitáni všech předchozích lodí téhož jména vždy vstoupili do historie.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 306
Psycho Ukázky z knih
Psycho
Robert Bloch

14. května 2014, Robert Bloch
Na pokojích motelu je sice znát, že zde nebývá příliš mnoho hostů, ale je tady docela čisto a majitel, Norman Bates, působí jako docela hodný člověk, byť se zdá trošku zvláštní… Pak se ale Mary dovídá, že spolu s Normanem žije v domě tyčícím se ve svahu za motelem i jeho matka. Netrvá dlouho a setká se s ní. A pak i s velkým řeznickým nožem. Noční můra začíná…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1033
Duchové ze záhrobí, Hledači duchů 4 Ukázky z knih
Duchové ze záhrobí, Hledači duchů 4
Simon R. Green

27. února 2014, Simon R. Green
Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu – JC Chance: vedoucí týmu, statečný, šarmantní a až nesnesitelně arogantní; Melody Chambersová: technočarodějka, která udržuje v chodu veškerou jejich nadpřirozenobi­jeckou výbavu a Štístko Jack Palmer: děsivě ponurý telepat. Jejich popis práce: udělat NĚCO s duchy, uložit je k věčnému odpočinku, vypudit je a když to nepůjde po dobrém, tak jim nakopat ty jejich ektoplazmatic­ké zadky…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1029
Pohlazení soumraku, Merry Gentry 2 Ukázky z knih
Pohlazení soumraku, Merry Gentry 2
Laurell K. Hamiltonová

3. října 2013, Laurell K. Hamiltonová
Meredith Gentryové se podařilo uniknout neúprosným pokusům o atentát ze strany prince Cela, jejího bratrance a soupeře o korunu Říše kouzel, ale teď ji čeká celá řada nových problémů.Aby se mohla stát královnou, musí porodit dítě dřív, než Cel zplodí vlastního potomka. Ale na obzoru je další velká hrozba: lidé umírají záhadným, děsivým způsobem a samotná existence Říše kouzel je ve vážném ohrožení.A tak, zatímco si užívá největší rozkoše svého života, když se snaží počít dítě s válečníky ze své královské stráže, musí Merry zastavit starodávné zlo, které by mohlo zničit samotnou podstatu reality. Prostě zaměstnání jako každé jiné…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1285
Sniegoského válka je u konce. Pro padlé anděly nastává ve třetím svazku konec dnů Recenze
Sniegoského válka je u konce. Pro padlé anděly nastává ve třetím svazku konec dnů
Thomas E. Sniegoski: Konec dnů (Padlí andělé 3)

23. dubna 2013, Klára Valkounová
Kdo si myslel, že pádem Verchiela nebeská bitva končí, se nemohl mýlit víc. Verchiel byl chytrý, a tak si ještě před svým pádem obstaral nástupce, anděla Geburaha, který je odhodlaný dokončit dílo svého předchůdce. A tak si Aaron a jeho partička Nephilim neodpočinou. Musí se totiž (opět) vypořádat s hrozbou konce světa.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1056
V šeru a stínu, Vznešení mrtví 7 Ukázky z knih
V šeru a stínu, Vznešení mrtví 7
Barb & J.C. Hendee

19. října 2012, Barb & J.C. Hendee
Učenka Wynn se vydala zpět do sídla Učeného bratrstva, opatrujíc několik textů z dob Velké války, napsaných snad samotnými upíry. Ty společně s deníky, které po celou dobu cesty psala, jsou však bratrstvem zabaveny ke zkoumání a sama Wynn čelí nedůvěře a posměchu. Nikdo jí nevěří, že listiny jsou pravé a její zážitky jsou považovány za výmysl. Z listin však zmizí několik stránek a dva z učenců jsou zavražděni. Přečtete si exkluzivní ukázku z připravovaného sedmého dílu fantasy série Vznešení mrtví.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1453
V šeru a stínu, Vznešení mrtví 7 (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA) Ukázky z knih
V šeru a stínu, Vznešení mrtví 7 (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA)
Barb & J.C. Hendee

10. října 2012, Barb & J.C. Hendee
Učenka Wynn se vydala zpět do sídla Učeného bratrstva, opatrujíc několik textů z dob Velké války, napsaných snad samotnými upíry. Ty společně s deníky, které po celou dobu cesty psala, jsou však bratrstvem zabaveny ke zkoumání a sama Wynn čelí nedůvěře a posměchu. Nikdo jí nevěří, že listiny jsou pravé a její zážitky jsou považovány za výmysl. Z listin však zmizí několik stránek a dva z učenců jsou zavražděni. Přečtete si exkluzivní ukázku z připravovaného sedmého dílu fantasy série Vznešení mrtví.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1486
CONAN Z CIMMERIE Profily
CONAN Z CIMMERIE
BARBAR, KTERÝ DOBYL SVĚT

24. září 2011, Martin Fajkus
Každý rok se po celém světě objeví stovky fantasy knih a jejich hrdinové svedou nelítostnou bitvu o přízeň čtenářstva. Ti, kterým se podaří z tohoto boje vyjít vítězně, mají šanci se stát populárními postavami, o nichž se mluví, píše a sní. Ale jen nejlepší z nejlepších nakonec překročí onu strmou hranici mezi fikcí a realitou a začnou žít svým vlastním životem. Tak jako to před lety udělal asi nejslavnější barbar na světě  – Conan z Cimmerie…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4251
Zóna nebezpečí Recenze
Zóna nebezpečí
Jeremy Robinson

6. června 2011, Jana Poláčková
Byl jednou jeden archeolog a ten našel Tajemný Artefakt. A byl jednou jeden padouch, který chtěl Tajemný Artefakt použít ke svým Ještě Tajemnějším Plánům. Pochopitelně se rozhodl kontaktovat archeologa a dohodnout se s ním o spolupráci. Ten ale naštěstí znal jednu supertajnou partičku pracující pro vládu, která si z těžko říct jakých důvodů říká Šachový tým… a která nemá nic lepšího na práci, než nakopat v rámci zásad spořádanosti, pátrání po takříkajíc členu rodiny a prosazování světového míru záporákovi svalstvo hýžďové.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1674