Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Downside 3: Když mrtví chodí mezi námi Recenze
Downside 3: Když mrtví chodí mezi námi
Stacia Kane: Město duchů (Downside 3)

9. září 2015, Michaela Voláková
Ožívá nejenom zlo, ale také čarodějka Chess a její práce pro Církev svaté pravdy. Hlavní hrdinka série Downside je znovu vtažena do smrtelného nebezpečí. Do světa, kde se její odvěký nepřítel stává reálnou hrozbou. Podaří se jí ho definitivně zničit?

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1847
Oči mrtvých: Temná zákoutí Downside znovu ožívají Recenze
Oči mrtvých: Temná zákoutí Downside znovu ožívají
Stacia Kane: Oči mrtvých (Downside 2)

14. dubna 2015, Michaela Voláková
Chess, lovkyně duchů pracující pro Církev Skutečné pravdy má na svých bedrech mnohem víc problémů, než se na první pohled zdá. Aby toho nebylo málo, jako komáři po dešti se vyrojila falešná hlášení týkající se výskytů poltergeistů. Zároveň s tím se v Downside objevuje vraždící šílenec, jehož oběťmi jsou pouze prostitutky. Právě od nich si vždy vezme dvě oči… Všichni si myslí, že jde o ducha, ale Chess je přesvědčená, že má mordy na svědomí člově. Podaří se jí prokázat pravdu a zabránit dalším vraždám?

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1928
Město duchů, Downside 3 Ukázky z knih
Město duchů, Downside 3
Stacia Kane

27. března 2015, Stacia Kane
V ulicích čtvrti Downside, domově prostitutek, drogových dealerů a zlodějů, se pohybuje zvrácený vrah, který své oběti zanechává rozřezané na kusy a bez orgánů. Případ, který na míle páchne černou magií, se dostává do rukou Chess Putnamové, nejlepší Odhalovačky Církve Skutečné pravdy.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1434
Oči mrtvých, Downside 2 Ukázky z knih
Oči mrtvých, Downside 2
Stacia Kane

11. prosince 2014, Stacia Kane
Chess Putnamová prožívá normální pracovní den – na seanci ji málem smrtelně otrávilo médium, a pak má zastavit vraždícího ducha. Jako zaměstnankyně Církve Skutečné pravdy odhaluje ty, kteří se snaží vydělat na světovém problému s poltergeisty falešnými hlášeními o výskytu duchů. Při tom odhání všechny nemrtvé, kteří opravdu touží zabíjet. V současné době má hodně práce – dostala případ týkající se jedné „celebrity“ a zároveň se ve volném čase pokouší pomoci zoufalým prostitutkám.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1481
Když někdy ani smrt nestačí, lovkyně duchů si vystačí Recenze
Když někdy ani smrt nestačí, lovkyně duchů si vystačí
Stacia Kane: Smrtící duchové (Downside 1)

9. prosince 2014, Michaela Voláková
Smrtící duchové jsou dílem spisovatelky, která je na českém trhu s urban fantasy novou tváří. Stacia Kane si pohrává s myšlenkou, co by se stalo, kdyby duchové odmítli odejít na zasloužený odpočinek a zůstali strašit na zemi. A tak se lidstvo ocitá v teroru oživlých mrtvých, jejichž zlovůli se dokáže postavit pouze několik jedinců…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1436
Smrtící duchové, Downside 1 Ukázky z knih
Smrtící duchové, Downside 1
Stacia Kane

27. září 2014, Stacia Kane
Svět není takový, jaký býval. Mrtví vstali z hrobů a útočí na živé. Mocná Církev Skutečné pravdy, která od pádu vlády o všechny pečuje, přísahala, že odškodní občany obtěžované mrtvými. Seznamte se s Chess Putnamovou, potetovanou čarodějkou a neformální lovkyní duchů, která se v zapuzování děsivých mrtvých opravdu vyzná.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1671