Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Q: Otázky a odpovědi Ukázky z knih
Q: Otázky a odpovědi
Keith R. A. DeCandido

28. srpna 2017, Keith R. A. DeCandido
Už je to sedmnáct let, kdy kapitán Jean-Luc Picard převzal velení Enterprise. Tehdy ještě třídy Galaxy, s pořadovým označením D. Byla to pocta, které není rovno. Kapitáni všech předchozích lodí téhož jména vždy vstoupili do historie.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1090
Ospalá díra: Ichabod Crane se probouzí do špatné časové roviny, aby zabránil apokalypse Recenze
Ospalá díra: Ichabod Crane se probouzí do špatné časové roviny, aby zabránil apokalypse
Keith R. A. DeCandido: Ospalá díra - Děti revoluce

27. července 2015, Lýdie Hochmanová
Co je mrtvé, by mělo mrtvé zůstat – nicméně Ichabod Crane je až příliš živoucím důkazem, že se někde stala chyba. Probudit se z mrtvých je dost velký šok, ale probudit se o více než 200 let později do nové doby je moc i na otrlého vojáka.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1646
Scifárna StarCraft Ghost: Nova je bolestné za zrušenou konzolovou hru Recenze
Scifárna StarCraft Ghost: Nova je bolestné za zrušenou konzolovou hru
Keith R.A. DeCandido: StarCraft Ghost - Nova

4. listopadu 2012, Jan Červenka
Jak nadpis hlásá, hra Starcraft: Ghost nakonec nespatřila světlo světa. Osud konzolovky ale nenásledovala její knižní adaptace. Ujal se jí sice Keith R. A. DeCandido, přeborník na adaptace všeho druhu, jenže ten se u nás moc nepředvedl. Dojem z nepovedeného počinu World of Warcraft: Kruh nenávisti, nespravil ani průměrnou knihou Comannd and Conquer: Tiberian sun. Ale jak se říká do třetice všeho dobrého či zlého…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 1818
Nova (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA) Ukázky z knih
Nova (EXKLUZIVNÍ UKÁZKA)
StarCraft

28. srpna 2012, Keith R. A. DeCandido
Během čtyř let po skončení Války potomstva císař Arcturus Mengsk obnovil velkou část terranského Dominionu a navzdory všudypřítomné mimozemské hrozbě upevňuje svou vojenskou moc. Z tohoto vřícího kotle svárů a pokusů o převrat se vynoří mladá žena známá jen jako Nova, která má potenciál stát se Mengskovým nejslibnějším a nejsmrtonosnějším Duchem. Tento zcela samostatný a dějově ukončený příběh vydává pod názvem Nova nakladatelství Fantom Print již zítra. Přečtěte si z něj exkluzivní ukázku pouze na Fantasyi.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2038
Nova Ukázky z knih
Nova
StarCraft

23. srpna 2012, Keith R. A. DeCandido
Během čtyř let po skončení Války potomstva císař Arcturus Mengsk obnovil velkou část terranského Dominionu a navzdory všudypřítomné mimozemské hrozbě upevňuje svou vojenskou moc. Z tohoto vřícího kotle svárů a pokusů o převrat se vynoří mladá žena známá jen jako Nova, která má potenciál stát se Mengskovým nejslibnějším a nejsmrtonosnějším Duchem. Tento zcela samostatný a dějově ukončený příběh vydává pod názvem Nova nakladatelství Fantom Print již příští středu. Přečtěte si z něj ukázku.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 2240
Tiberiové války Ukázky z knih
Tiberiové války
Command & Conquer 1

26. ledna 2010, Keith R. A. DeCandido
V jednadvacátém století je Země zamořená tiberiem, mimozemskou substancí, která by mohla být spásou lidstva… nebo jeho zhoubou. Ačkoliv by tiberium mohlo vyřešit světovou energetickou krizi, je zároveň neuvěřitelně destruktivní, šířící choroby, smrt a zkázu. Tiberium rozdělilo planetu na dvě frakce: Globálně defenzivní iniciativu (GDI), která se se snaží udržet pořádek za každou cenu, a Bratrstvo Nod, teroristickou organizaci, přerůstající v supervelmoc, která s náboženskou horlivostí věří v potenciál tiberia… První díl série Command & Conquer Tiberiové války, jehož autorem je Keith R. A. DeCandido, chystá nakladatelství Fantom Print v nejbližších dnech.

Číst článek dál | Diskuze (1) | Přístupů: 3576