Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, dne 29. 9. budou všechny naše pobočky zavřené z důvodu dovolené. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pro hrst amuletů Recenze
Pro hrst amuletů
Kim Harrison

8. srpna 2012, Renata Heitelová
Rachel Morganové, rusovlasé čarodějce z Díry v Cincinnati, už jde zase o život. Její expřítel Nick a parťákův syn Jax se ocitli v maléru, a nebyla by to Rachel, aby se nevydala na záchrannou misi. Po boku jí jako vždy stojí skřítek Jenks, tentokrát ale jako metr devadesát vysoký mladík k nakousnutí.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4008
Nikdy nezemřít Recenze
Nikdy nezemřít
Kim Harrison

28. června 2011, Renata Heitelová
Vítejte v Díře, na předměstí amerického Cincinnati, kde žijí čarodějnice, upíři, skřítkové a dlaci. Tato stvoření žijí s lidmi nepozorovaně několik tisíc let a snažili by se tak žít i nadále, kdyby nedošlo ke Zvratu. Ale o tom už jste přece četli v knize Mrtvá čarodějka přichází i Hodný, zlý a nemrtvý.

Číst článek dál | Diskuze (124) | Přístupů: 4822
Nikdy nezemřít Ukázky z knih
Nikdy nezemřít
Rachel Morgan 3

28. května 2011, Harrison Kim
V Cincinnati nežije žádná drsnější a více sexy čarodějka, než je Rachel Morganová – a žádná taky nemá více problémů. Rachel je totiž ochotná riskovat svůj milostný život i duši, aby dostala do chládku zločinná stvoření noci. Mezi jednotlivými případy se pak usilovně snaží odrážet milostné návrhy upírské spolubydlící, uchovat smrtící tajemství před svým parťákem a odolat sexy upírovi, který se o ni uchází. A v neposlední řadě si Rachel taky musí vybrat, na čí stranu se postaví ve válce zuřící v městském podsvětí. Obzvláště když velmi výrazně přispěla k pádu předchozího upírského vládce. Bohužel byla přitom donucena uzavřít dohodu s mocným démonem, která jí může přinést věčnou bolest, utrpení a ponížení. A její temný „pán“ si teď přichází pro to, co mu dluží…

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 5150