Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

O nás

Fantasya.cz je na naše poměry unikátní projekt, který snoubí informační portál (nejenom) o fantastické literatuře s možností zakoupit si zboží, o kterém se píše, za ceny, které hovoří samy za sebe (jenom se podívejte na rozdíly mezi běžnou cenou knihy a cenou, kterou u nás dostanete vy).

Recenze, rozhovory, ukázky z knih, připravované tituly, diskuzní fórum, chat… – a to je jenom začátek, na další přidané hodnotě pracujeme :-). Samozřejmě, vždy se budeme snažit především plnit vaše přání (i ta, která se bojíte vyslovit :-), proto přivítame každý nápad, podnět, myšlenku či konstruktivní kritiku. Pište nám, nebo se zapojte do diskuzí, navštivte nás osobně (zatím v Ostravě a Brně), nebo si s námi dejte rande někde na conu – těšíme se na vás.

tým Fantasya.cz